Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

В області відкриттю пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» присвятили всю нараду

18:55 01.02.2018
1490

Недаремно Шацький край вважають перлиною Волині та України в цілому. Чисті озера, мальовничі пейзажі, багата фауна та флора, яка щороку манить тисячі туристів з різних куточків країни та світу. Тож не дивно, що нині активно працюють над покращенням інфраструктури курортної зони. Відтак, сьогодні, 1 лютого, під керівництвом голови облдержадміністрації Володимира Гунчика відбулася нарада щодо функціонування пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», - повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, на 244-х км українсько-польського кордону, що припадають на Волинь, працює лише 2 пункти пропуску – Ягодин та Устилуг. Натомість, у Львівський області їх кількість набагато більша. В основному, пропускні пункти будували до Євро-2012, аби полегшити перетин кордону. Тож, за словами керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, будівництво пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» дуже важливе для області.

Перш за все, це дозволить збільшити кількість суб’єктів господарювання, які обслуговуватимуть на Волинській митниці ДФС. Окрім того, допоможе залучити іноземні інвестиції. Саме тому ще у 2017 році розпочали будівництво дороги Старовойтове-Адамчуки-Збереже. А на прохання польських туристів, які завітали до України в Дні добросусідства, передбачили також велосипедні доріжки. Усе це дасть змогу збільшити кількість іноземних туристів, які приїжджатимуть на Волинь.

– Я приділяю дуже велике значення цьому питанню і вважаю, якщо ми не використаємо цю можливість сьогодні, її використає хтось інший. Тому необхідно розробити загальну концепцію розвитку українсько-польських відносин, зокрема між Волинню та Люблінським воєводством. Адже переваги від відкриття нового пункту пропуску мають відчути як українці, так і поляки. Вже зроблено багато в цьому напрямку та напрацьовано конкретний план роботи. Отож на обласному рівні створимо робочу групу, яка б займалася координацією дій, – наголосив Володимир Петрович.

Відтак, голова облдержадміністрації ініціював проведення циклу відповідних нарад. Наступну ж домовилися провести вже наприкінці лютого – на початку березня цього року. Адже 15-16 лютого в місті Ряшів (Rzeszów) Республіка Польща відбудеться Міжнародна координаційна рада, де перший заступник голови облдержадміністрації Олександр Степанцов представить пропозиції щодо будівництва пункту пропуску «Адамчуки-Збереже», за результатами котрої й проведуть наступну нараду.

Разом із тим, вже у травні 2018 року планують провести великий бізнес форум на Світязь за участі представників Люблінського воєводства.

;
Загрузка...
Коментарі
16 серпня
Сьогодні
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин