Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У поліції пульмівським підліткам пояснили, як уберегти своє життя

10:05 31.01.2018
688

З метою забезпечення безпеки дітей, попередження їх загибелі та травмування в приміщенні Шацького відділення поліції для учнів 8-10 класів ЗОШ І-ІІІ ст. села Пульмо інспектор ювенальної превенції Людмила Гринь спільно із головним спеціалістом Шацького районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області Андрієм Цвидом провели профілактичний захід для неповнолітніх на тему: «Безпека життєдіяльності неповнолітніх».

Інспектор служби з надзвичайних ситуацій Андрій Цвид розповів учням про правила безпечної поведінки на річках, озерах та інших водних об’єктах у зимовий час, алгоритм дій, якщо ви або інша особа провалилися на льоду водойми, надання домедичної допомоги постраждалому, попередження випадків переохолодження та обморожень дітей.

Інспектор поліціїЛюдмила Гринь пояснила підліткам про небезпеку використання піротехніки, петард та вибухових предметів, правила поведінки в публічних місцях, поводження з незнайомими людьми та предметами невідомого походження, щодо дотримання правил безпеки дорожнього руху, правил користування громадським транспортом.

Також поліцейська розповіла молоді про юридичну відповідальність неповнолітніх.

На прохання дітей фахівці повідомили про умови навчання у вищих навчальних закладах Міністерства внутрішніх справ, котрі здійснюють підготовку поліцейських та спеціалістів Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Наприкінці зустрічі поліцейська продемонструвала неповнолітнім спеціальні засоби поліції, які використовують в своїй роботі поліцейські, та розповіла про порядок їх застосування, показала та розповіла про принцип роботи радіостанції. Учні мали змогу потримати в руках та розібрати навчальну зброю, а саме пістолет Макарова та автомат Калашникова.

;
Загрузка...
Коментарі
16 серпня
Вчора
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
10.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин