У Шацькому ЦНАПі стала доступною комплексна послуга для батьків новонароджених «єМалятко»

22 Вересня 2022, 10:50
Фото ілюстративне 397
Фото ілюстративне

У Шацькому ЦНАПі знову доступна комплексна послуга для батьків новонароджених «єМалятко».

Про це пише Шацький ЦНАП у Фейсбуці.

Через закриті реєстри та деякі інші неузгоджені питання тривалий час вона була недоступною. Сьогодні вперше молоді батьки новонародженої дівчинки отримали свідоцтво про народження у рамках послуги.

Отже, «єМалятко» - це унікальна можливість за однією заявою зареєструвати народження дитини й отримати до 9 потрібних держпослуг.

Зокрема, свідоцтво про народження, унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі, РНОКПП (картка платника податків), допомога при народженні дитини, допомога на дитину з багатодітної сім'ї, грошова компенсація за «Пакунок малюка», внесення інформації про дитину до Реєстру пацієнтів.

Читайте також: Шацький ЦНАП: як працює установа в умовах воєнного часу

Для отримання послуги вам потрібні такі документи:

 

  • оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія;
  • номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження;
  • податкові номери обох батьків;
  • інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі), — оригінали не потрібні, достатньо усно продиктувати інформацію, мати скан-копії або фото;
  • УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності);
  • номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину.

Також може знадобитися письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них).

Повідомляють, що у ЦНАПі відновлено державну реєстрацію народження на підставі електронного медичного висновку про народження.

Читайте також: Шацька громада отримала пристрої для зчитування ID-карток

«Запрошуємо щасливих батьків для отримання послуги до нашого відділу. Не потрібно більше звертатися до найближчого відділу ДРАЦС, все швидко і якісно можна зробити у ЦНАПі. Ми завжди раді, якщо ви користуєтеся нашими послугами!» – йдеться у дописі.

 

Коментар
Код блоку:
02/10/2022 Субота
01.10.2022
30.09.2022