Спортсмен із Шацька - призер відкритого чемпіонату Луцької міської федерації каное з веслування

19 Вересня 2022, 14:44
Призер змагань Влад Занюк 881
Призер змагань Влад Занюк

Вихованець Шацької дитячо-юнацької спортивної школи став призером відкритого чемпіонату Луцької міської федерації каное з веслування.

Спортивний захід проходив 17 вересня на базі ОСДЮСШОР «Олімп» м. Луцьк у межах проєкту «Промоція та захист природної спадщини міських річок та прибережних територій Жешува та Луцька», запровадженого Луцькою міською радою разом із гміною м. Жешув Республіки Польща.

Організатором змагань з веслування на байдарках і каное стала ГО «Луцька міська федерація каное». Участь у заході взяли юнаки та дівчата 11-16 років. Шацьку громаду представляв вихованець Шацької ДЮСШ Владислав Занюк (тренер Леонід Цюпях). Перспективний шацький спортсмен фінішував у каное-одиночці другим на дистанції 2000 м, в результаті був нагороджений медаллю, дипломом та грошовим сертифікатом.