Веслувальник із Шацька - призер чемпіонату України в Умані

14 Вересня 2022, 22:20
Дмитро Озимок - справа 1329
Дмитро Озимок - справа

В Умані завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное.

Участь у змаганнях взяли 177 найсильніших спортсменів з 18 регіонів України. Волинську область на чемпіонаті України представляв веслувальник із Шацька Дмитро Озимок.

Чоловіки змагалися на дистанціях 200, 500 і 1000 м у всіх видах програми (К1, К2, К4, С1, С2, С4), жінки – в К1, К2 і С1 (К – байдарка, С – каное). Також відбулися змагання в змішаних категоріях: двійках і четвірках в обох видах програми на дистанціях 200 і 500 м.

Дмитро Озимок і Василина Калитюк посіли ІІ місце на дистанції С-2 mix 500 м. Також Дмитро завоював ІІ місце на дистанції С-4 mix 200 м і ІІІ місце – на дистанції С-2 mix 200 м.

Веслувальника нагородили медалями Міністерства молоді та спорту України.

Вітаємо з успішними виступами!

Нагадаємо, Дмитро Озимок – чемпіон Європи з веслування на байдарках і каное 2018 року, срібний призер чемпіонату світу з цього виду спорту.

Призер чемпіонату світу з веслування Дмитро Озимок: «Гарна техніка, відчуття води і вдалий старт – це вже пів перемоги»