Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацьк: безробітним розповіли, як не стати жертвою нелегального працевлаштування за кордоном

15:30 20.01.2018
404

Для підвищення юридичної грамотності безробітних та поширення інформації про ризики потрапляння до шахрайських схем та ситуацій пов’язаних з торгівлею людьми при виїзді за кордон з метою працевлаштування, 17 січня 2018 року в Шацькій районній філії Волинського обласного центру зайнятості проведено семінар з питань запобігання нелегальній трудовій міграції та торгівлі людьми.

Захід проходив за участю начальника місцевого Бюро з надання безоплатної правової допомоги Роксолани Цвид, – йдеться на сторінці філії у Facebook.

Під час заходу про основи законодавства України у сфері працевлаштування за кордоном розповіла безробітним юрисконсульт філії Наталія Чуб.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Наталія Литвинюк звернула увагу присутніх на наслідки зовнішньої нелегальної трудової міграції: шахрайство при працевлаштуванні, економічна експлуатація, торгівля людьми. Обговорювались можливості здобути нову професію за сприянням служби зайнятості або підвищити кваліфікацію за уже набутою професією чи спеціальністю, для того, щоб працевлаштуватись в Україні.

Інформацію про правовий захист громадян, які перебувають за кордоном, про організації та установи, які здійснюють підтримку громадян України за кордоном донесла до присутніх начальник Бюро з надання безоплатної правової допомоги Роксолана Цвид.

Вона також поінформувала, що у Волинській області громадська організація «Волинські перспективи» впроваджує програми реінтеграції та допомоги мігрантам, що повертаються з-за кордону та займається питанням протидії торгівлі людьми («гаряча лінія»: 0332-255542, e-mail: [email protected]


;
Загрузка...
Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора
15.08.2018
14.08.2018
13.08.2018
12.08.2018
11.08.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин