Шацький лісовий коледж хоче співпрацювати з «Волинською ягідкою»

06 Серпня 2022, 15:55
Шацький лісовий коледж хоче співпрацювати з «Волинською ягідкою» 752
Шацький лісовий коледж хоче співпрацювати з «Волинською ягідкою»

Можливу співпрацю між навчальним закладом та підприємством, яке вирощує лохину, обговорили директор коледжу та керівництво «Волинської ягідки» під час зустрічі.

Про це інформують у Шацькому лісовому коледжі.

У рамках тісної співпраці з Національним університетом біоресурсів і природокористування України (НУБіП) на базі Шацького лісового фахового коледжу ім. В. В. Сулька створена міжкафедральна навчальна лабораторія НУБіП України, яка допомагає здобувачам освіти нашого регіону отримати якісну підготовку фахівців освітнього ступеня «Бакалавр» за спеціальністю «Лісове господарство».

Читайте також: У Шацькому лісовому коледжі готують міжкафедральну лабораторію до прийому бакалаврів-лісівників

Нещодавно, робочий візит до навчального закладу здійснив директор Навчально-наукового інституту лісового та садово-паркового господарства НУБіП України, професор Петро Лакида з метою інспектування підготовки лабораторії до нового набору бакалаврів.

Під час зустрічі з директором коледжу Ігорем Жмурком та завідувачем міжкафедральною навчальною лабораторією НУБіП України Галиною Сахарук обговорено ряд питань щодо підготовки фахівців відповідного освітнього ступеня та оглянули навчальну лабораторію, яку облаштували для проведення занять студентів-бакалаврів.

У рамках робочого візиту учасники зустрічі відвідали плантацію ТОВ «Волинська ягідка», де вирощують лохину. Володимир Бондар люб’язно провів екскурсію та ознайомив з технологією вирощування цієї культури. Усім відомо про користь неймовірно смачної ягоди, яка містить безліч мікроелементів, органічних кислот, вітамінів та мінералів.

На завершення, директор коледжу Ігор ЖМУРКО запропонував керівництву ТОВ «Волинська ягідка» співпрацювати в рамках проходження навчальної практики студентами коледжу на плантаціях підприємства. Адже, Шацький край, чи не найбільш сприятливий для вирощування лохини, а плантації ягід, оточені лісами, озерами, що створює ідеальні умови, як для культивації культури, так і для виробничої діяльності.

Читайте також: Шацький лісовий коледж запрошує випускників на навчання

Таку пропозицію підтримав директор ННІ ЛіСПГ Петро Лакида, адже, Шацький лісовий фаховий коледж – єдиний на Волині лісівничий навчальний заклад. Тому велике значення має налагодження співпраці та партнерських відносин між підприємством і навчальним закладом лісівничого напрямку.

«Спільна справа – спільні турботи, а результат – висококваліфіковані фахівці лісової галузі Волині та сусідніх регіонів!» – підсумовуючи додав професор.

Читайте також: Шачани спільно з поляками організували підтримку для власників собак

Коментар
Код блоку:
07/08/2022 Неділя
07.08.2022
06.08.2022