Повідомили, коли завершиться міжнародний проєкт каналізування навколо озера Світязь

26 Червня 2022, 09:50
Очисні споруди в Світязі 645
Очисні споруди в Світязі

Новозбудовані очисні споруди біля озера Світязь очікують на фінальний етап робіт, який вже мав би завершуватися, якби не російське вторгнення. Реалізацію проєкту хочуть відновити.

Про це розповів Сергій Карпук, Шацький селищний голова, – пишуть Волинські Новини.

Читайте такожВідпочинок на Світязі: перевірок буде більше, ніж у мирний час

Нагадаємо, на Волині реалізовується проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь». Загальний бюджет проєкту – 6,4 мільйона євро. Станом на жовтень минулого року він був готовий на 98%. Однак з кінця лютого проєкту призупинили через вторгнення російських військ в Україну.

Читайте такожНе для того, щоб налякати людей: чому на пляжах Світязя роздавали повістки

«Проєкт будівництва очисних споруд на фінальній стадії. З початку вторгнення він був призупинений, не було ясності, яка ситуація. Зараз анонсується продовження. І підрядник, і замовник проводять активні дії для продовження. 98% робіт уже зроблено: мережі прокладено, обладнання встановлене. Сьогодні необхідно завершити пусконалагоджувальні роботи, електрифікацію та доставити обладнання, яке ще не поставлене», – пояснив Сергій Карпук.

Читайте такожПроєкт каналізування населених пунктів навколо озера Світязь – на стадії завершення

Проєкт має завершуватися наприкінці вересня. Проте у зв’язку з подіями в країні і через вимушену паузу, додає голова громади, зараз вирішується питання продовження його до кінця року, щоб все зробити якісно, враховуючи обставини.

Читайте також:

У Шацьку будують очисні споруди

Cвітязь: завершують будівництво каналізаційної мережі та системи очистки стічних вод

У Пульмі будують каналізаційну мережу та систему очищення стічних вод

Коментар
Код блоку:
07/08/2022 Неділя
07.08.2022
06.08.2022