Відпочинок на Світязі: перевірок буде більше, ніж у мирний час

25 Червня 2022, 10:44
Озеро Світязь 2785
Озеро Світязь

Цьогоріч відпочинок на Світязі відрізнятиметься від того, який був раніше, адже діє правовий режим воєнного стану, а отже, і всі обмеження, які він передбачає.

Про це на 12 каналі нагадав начальник ГУНП України у Волинській області Юрій Крошко.

«Заборонити повністю відвідувати ці місця ми не можемо, але хочу нагадати всім мешканцям Волинської області й гостям, що в державі війна, діє правовий режим воєнного стану, і обмеження, передбачені законом про воєнний стан, будуть діяти зокрема й на території колишнього Шацького району. Це треба враховувати», – наголосив він.

Читайте також: Туристичний сайт пропонує вигідну пропозицію для готелів та гостинних дворів на Шацьких озерах

Зокрема, потрібно пам’ятати про комендантську годину, заборону на масові зібрання, можливість перевірки документів і транспорту.

«Усе це треба враховувати, якщо дійсно плануєте відпочинок. Тому що ми не будемо дивитися на те: люди відпочивають чи не відпочивають. Йде війна, є обмеження, передбачені законом і Конституцією, і вони будуть застосовуватися повною мірою. Воєнний стан передбачає заборону на масові зібрання. Якщо будуть організовуватися якісь гуляння, концерти – будемо припиняти», – запевнив головний поліцейський області.

Читайте такожКурорт Шацькі озера: прихисток, форпост і волонтерський хаб, який чекає українців на відпочинок попри все

За його словами, перевірок буде більше, ніж у мирний час.

«При собі треба завжди мати документи, які посвідчують особу, документи на транспорт – будуть оглядатися речі. До цього треба бути готовим і ставитися з розумінням. Транспорт можуть оглядати не тільки на блокпостах, а скрізь, де в поліцейського чи військовослужбовця може виникнути підозра», – додав він.

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024