Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Учні Шацької школи-гімназії вчаться створювати роботів

11:30 05.01.2018
752

З метою ширшого залучення школярів до науково-дослідницької діяльності та впровадження і розвитку STEM-освіти на теренах Волині Волинська обласна «Мала академія наук» започатковує роботу студії «Роботік- МАН». Програма роботи студії передбачає навчання учнів з вивчення основ робототехніки на платформах «LEGO» та мікроконтролерних платформах ARDUINO.

Робототехніка – це неймовірно цікавий та визнаний у світі спосіб практичного вивчення точних наук за допомогою конструювання та програмування справжніх роботів.

За кошти Шацької селищної ради було придбано набір LEGO MINDSTORMS Education EV3 для гуртка «Робототехніка». Цей гурток працює на базі «НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія смт Шацьк» під керівництвом Юрія Мишака. Разом з учасниками гуртка було продемонстровано модель і принцип роботи робота, сконструйованого дітьми, для учнів 9-А класу.

Процес навчання у гуртку моделює роботу програмістів, інженерів та науковців, готуючи дітей до вибору майбутньої професії у високотехнологічних та наукоємних галузях, попит на які росте в усьому світі.

Діти вчаться успішно працювати в команді, розвивають творчі та конструкторські здібності, комунікативні навички, із задоволенням навчаються і створюють свій власний світ – від автоматизованої іграшки до складного робота.

А ще вихованці гуртка братимуть участь у змаганнях, виставках, конкурсах, які проводитиме Волинська обласна Мала академія наук.


;
Загрузка...
Коментарі
26 вересня
Вчора
24.09.2018
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин