Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацькому районі ще й досі нараховують зарплату, меншу мінімалки

17:00 11.12.2017
710

Директор Шацького районного центру зайнятості Мирослава Терета взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Про це йдеться на сайті Волинського обласного центру зайнятості.

Під час заходу розглянуто питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах, установах та організаціях району. Вдмічено, що, незважаючи на спільно проведену роботу, за статистичними даними, 23 % платників у Шацькому районі нараховують середню зарплату менше законодавчо встановленого мінімуму.

Основними причинами порушення недотримання мінімального розміру заробітної плати є перебування на лікарняному, виконання робіт на умовах неповного робочого дня.

Робоча група рекомендувала керівництву району та районних управлінь забезпечити координацію заходів з легалізації зайнятості та підвищення рівня заробітної плати.

Районній службі зайнятості доручили продовжити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців, які не дотримуються рівня оплати праці в законодавчо встановленому розмірі.

Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин