У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах

13 Січня 2022, 13:35
У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах 1019
У Шацьку змагалися бігуни на ковзанах

12 січня на замерзлому озері Велике  Чорне відбувся цікавий захід, який організували вперше, –  змаганням з бігу на ковзанах.

Про це інформують у Шацькій селищній раді.

Ідею реалізували спільно з Шацькою селищною радою та Молодіжною радою Шацька. І хоч часу в організаторів було обмаль, до участі в змаганнях зареєструвалися 60 учасників віком від 9 до 20 років. Всім безплатно видали ковзани та засоби захисту. На початку запросили до слова рятувальників, які нагадали учасникам правила поведінки на кризі, а впродовж заходу стежили за тим, щоб катання було безпечним. Крім того, на березі озера був присутній медик – на випадок травм.

«Менш ніж за добу наші активісти Володимир Кубай і Сергій Грицюк змогли організувати захід, запросивши на нього людей і створивши оптимальні умови для його проведення. Такі змагання у нас відбуваються вперше, але я впевнений, що не востаннє, і кожні наступні будуть досконаліші і яскравіші. Всім учасникам зичу гарного настрою і задоволення від катання!» – такими словами привітав ковзанярів Богдан Тимошук, секретар Шацької селищної ради.

Змагання відбувалися в таких номінаціях: індивідуальні (хлопці та дівчата віком до 16 і від 16 років) та командні забіги.

Хлопці бігли на ковзанах дистанцію 650 м, дівчатка – наполовину меншу. В результаті грамоти та призи отримали ті, які у своїй номінації показали найкращу швидкість, а саме: наймолодша учасниця Оксана Степанюк, володарі перших місць: Світлана Турич, Володимир Семерей, Богдан Натальчук та команда у складі Івана Кропивника і Володимира Семерея (хлопцям дістався ще й головний приз – кубок).

Нагороди і подарунки вручили також Івану Кропивнику (2 місце), Миколі Положевцю (3 місце), Дарині Ващук, Уляні Львович (3 місце), Богдані Положевець (2 місце), Миколі Голубчуку (3 місце), Іллі Редьку, Максиму Трохимуку (2 місце), командам у складі Владислава Занюка та Анастасії Крат (3 місце), Антона Дударчука та Артема Забродоцького (2 місце).

Читайте також: На волинському телеканалі показали як колядують в селі Острів'я

І ковзанярів, і вболівальників організатори впродовж двох годин зігрівали гарячим трав’яним чаєм та пропонували їм солодощі.

Захід подарував позитивні емоції і дітям, і дорослим. А також додав натхнення організаторам, аби й надалі реалізовували свої креативні ідеї, розвиваючи в Шацькому краї зимовий туризм.

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022