Жителів Шацької громади запрошують на службу в бригади тероборони

13 Січня 2022, 11:34
Жителів Шацької громади запрошують на службу в бригади тероборони 628
Жителів Шацької громади запрошують на службу в бригади тероборони

Волинський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує локачинців підписати контракт на військову службу в окремій роті охорони і обслуговування та інформаційно-телекомунікаційному вузлі регіонального управління Сил територіальної оборони Збройних Сил України (м. Рівне).

Про це повідомляють у Волинському обласному терцентрі комплектування та соцпідтримки.

УВАГА: для кандидатів, які вступають на службу до частин територіальної оборони, діють ті ж пільги, що і для кандидатів, які вступають на військову службу за контрактом до інших частин Збройних Сил України.

ВАЖЛИВО! Згідно «Кодексу законів про працю України» за військовослужбовцями, прийнятими на військову службу за контрактом, ЗБЕРІГАЄТЬСЯ робоче місце, посада та середній заробіток за основним місцем роботи.

Крім того, на час дії особливого періоду в разі призову на військову службу виплата пенсії для армійців, які її отримували, не припиняється, а після звільнення зі служби — підлягає обов’язковому перерахунку.

За детальною інформацією звертайтеся до районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання або номером телефону: (0332)-25-25-21.

Читайте також: Які найнеобхідніші держпослуги, пов'язані з працевлаштуванням на Гіді

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022
27.01.2022