Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацький лісовий коледж готує фахівців, від яких залежить стан лісів Волині

18:00 21.11.2017
1009

Сьогодні, 20 листопада, у залі засідань Волинського ОУЛМГ відбулася виробнича нарада. Йшлося про вчасність виконання планових лісогосподарських завдань, посилення контролю за веденням мисливського господарства й організацію полювань, охорону та захист лісу, персональну відповідальність кожного лісівника за стан галузі в цілому, важливість підготовки кадрового резерву.

Про це інформує сайт Волинського ОУЛМГ.

Провів нараду для головних лісничих лісогосподарських підприємств, єгерів та керівників груп оперативного реагування перший заступник начальника управління Віктор Сахнюк.

Окремо під час наради торкнулися питання підготовки та забезпечення кадрового резерву.

– Це надважливе завдання для кожного з нас неспроста визначив головним начальник управління Олександр Кватирко. Це питання не сезонне, не тимчасове чи таке, що можна виконати і забути. Маємо розуміти: від того, наскільки кваліфікованими будуть наші працівники, залежить не лише стан лісу, а й економічне становище підприємств. У нас є потенціал: маємо шкільні лісництва, Шацький лісовий коледж. Працюйте з молоддю. Придивляйтеся. Формуйте потужні колективи, – підсумував Віктор Сахнюк.

Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Сьогодні
Вчора
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин