Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На сесії депутати відмовили заявникам у розробці документації на землю в Самійличах, бо хочуть розібратися, чия вона

11:20 14.11.2017
709

На останню сесію Шацької селищної ради п’ятеро людей написали заяви на дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в селі Самійличі. Кожен із заявників претендував на 2 га земель сільськогосподарського призначення, хоч вона і починає заростати чагарниками.

Як зазначив Ярослав Карт, головний спеціаліст відділу землекористування, охорони навколишнього середовища та архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Шацької селищної ради, попередньо членами профільної комісії, яка розглядала це питання, було надано рекомендацію надати дозволи на розробку документації.

Проте один з місцевих депутатів зазначив: на розробку документації саме по цих земельних ділянках уже надавалось раніше Самійличівською сільською радою (увійшла до ОТГ).

«Але про це не повідомили членам комісії ні землевпорядник, ні староста, які були присутні на комісії. А нам поки що не передана уся земельна документація із сільрад, що увійшли до ОТГ» - відповів Ярослав крат.

В підсумку депутати вирішили перенести розгляд цього питання на наступну сесію, аби досконало розібратися в ньому та прийняти законне рішення.

;
Загрузка...
Коментарі
25 вересня
Сьогодні
Вчора
23.09.2018
22.09.2018
21.09.2018
20.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин