Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Реорганізація, ринок праці, пенсійні новинки: що розглядали на засіданні Шацького координаційного комітету сприяння зайнятості населення

19:00 13.11.2017
948

Днями в Шацьку відбулося засідання районного координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом директора районного центру зайнятості Мирослави Терети, - йдеться на сайті Шацької РДА.

У засіданні взяли участь: голова комітету, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бугайчук, заступники голови координаційного комітету: голова районної організації роботодавців Шацького району - директор ТзОВ «Шацький молокозавод» Михайло Поліщук, голова районної організації профспілки працівників освіти та науки Катерина Редько, секретар координаційного комітету: заступник начальника відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Лідія Шеметило; члени координаційного комітету: начальник Шацько-Любомльського об`єднаного управління Пенсійного фонду у Волинській області Віктор Гірич, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Валерій Андросюк, начальник відділу регіонального розвитку, екології та залучення інвестицій райдержадміністрації Галина Носуліч, голова районної організації профспілки працівників агропромислового комплексу Надія Редько, голова Шацької районної організації профспілки працівників державних установ Людмила Єрофєєва, представники від Шацького НПП Василь Матейчик, від підприємців Валентина Курагеу та Анастасія Дударчук.

Директор районного центру зайнятості Мирослава Терета зазначила, що дану установу ліквідовано та оголосила нову назву закладу - Шацька районна філія Волинського обласного центру зайнятості. Вона проінформувала всіх присутніх про проведення моніторингу та прогнозування щодо поточних та перспективних потреб ринку праці області у професійних кадрах робітничих професій і кваліфікаційних вимог до них з боку роботодавців, який проводився з липня місяця 2017 року.

Носуліч Галина Анатоліївна повідомила членам районного координаційного комітету відносно розроблених діючих інвестиційних проектів району та створення в них нових робочих місць. Присутніх цікавила діяльність таких підприємств як: ФГ «Самлан», агрофірми «Луга-Нова», приватних підприємств «Волинська ягідка» та «Флора».

Про мінімальні гарантії з оплати праці та легалізацію трудових відносин доповів Віктор Гірич. У присутніх виникло багато запитань щодо нового закону про підвищення пенсійних виплат, зарахування стажу молодим особам, які закінчили заклади середньої спеціалізації та яку кількість років стажу можна придбати в управлінні Пенсійного фонду, як отримати працівникам будь-яких установ відомості про свій загальний стаж роботи. На всі порушенні питання Віктор Якович надав відповіді.

Михайло Поліщук від імені роботодавців подякував учасникам заходу за співпрацю, адже такі засідання дають змогу роботодавцям правильно проконсультувати своїх працівників із згаданих питань.


;
Загрузка...
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора
19.09.2018
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин