Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Шацькій райдержадміністрації та Шацькій об’єднаній громаді потрібні працівники

18:55 11.11.2017
1243

У Шацькій райдержадміністрації та об’єднаній територіальній громаді оголошено конкурси на заміщення вакантних посад.

Шацька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»: керівника апарату Шацької райдержадміністрації, - йдеться в газеті «Шацький край» за 11 листопада.

Документи приймаються до 27 листопада за адресою: смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1 (б). Тел. 2-06-31.

Конкурс на заміщення трьох вакантних посад оголошено і в Шацькій об’єднаній територіальній громаді, - повідомляється на сайті Шацької селищної ради-об’єднаної громади.

Там потрібен головний спеціаліст гуманітарного відділу, головний спеціаліст(юрист) відділу організаційно-правового забезпечення, та головний спеціаліст-інспектор праці відділу економічного розвитку, комунального майна містобудування та архітектури.

Вимоги до кандидатів на посади в Шацькій ОТГ: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері в режимі користувача

Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Вчора
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин