Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацьку обговорили демаркацію українсько-білоруського кордону

12:43 03.11.2017
802

Питання делімітації та демаркації державного кордону України завжди було на пріоритетних щаблях міждержавних відносин із країнами-сусідами протягом усіх років незалежності України.

На виїзній міжвідомчій нараді обговорювали питання проведення демаркаційних робіт на державному кордоні України з Республіками Білорусь та Польща.

У Шацькій районноій державній адміністрації Василь Голядинець, голова Шацької РДА, зустрівся з першим заступником голови Волинської облдержадміністрації Олександром Степанцовим. У зустрічі також взяли участь представник департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації Віталій Чернець, куратор з питань автомобільних доріг філії «Любомльський автодор» Микола Оксентюк, директор ДП «Шацьке УДЛГ» Андрій Самолюк, - йдеться на сайті Шацької РДА.

Учасники засідання виїзної міжвідомчої наради продовжили роботу у районі точки стику державних кордонів України, Республіки Білорусь та Республіки Польща, аби комплексно вивчити на місцевості умови для встановлення українського прикордонного стовпа прикордонного знака «Буг».


Фахівці підтвердили, що делімітацію українсько-білоруського державного кордону (визначення загального проходження лінії державного кордону, нанесення її на топографічні карти, складання опису проходження лінії державного кордону) проведено у відповідності до норм міжнародного права та законів України, з урахуванням законодавчих актів колишнього СРСР, документів, у яких встановлені межі земле- і водокористування, історичних відомостей про формування кордонів, та за погодженням із обласними, районними державними адміністраціями Волинської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

«Договірно-правове оформлення державного кордону є одним із пріоритетних завдань зовнішньої політики України, виконання якого має забезпечувати суверенність і правосуб’єктність України на міжнародній арені, гарантувати її недоторканність і територіальну цілісність. Юридично оформлений державний кордон є однією з основних передумов стабільності у політичних, економічних та військово-оборонних відносинах сусідніх держав» - зазначив очільник району.

В результаті проведеного засідання учасниками було визначено обсяг робіт в напрямку опрацювання технічних вимог щодо укріплення берега річки Західний Буг, облаштування майданчика та встановлення на ньому українського прикордонного стовпа прикордонного знаку «Буг».


Загрузка...
Коментарі
20 жовтня
Вчора
18.10.2018
17.10.2018
16.10.2018
15.10.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин