Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Світязь: українці, поляки і білоруси спільно планували розвиток прикордонних природно-заповідних територій

14:20 05.10.2017
855

У селі Світязь Шацького району 4 жовтня розпочалося V засідання Координаційної ради тристороннього біосферного резервату «Західне Полісся», яке триватиме 2 дні.

Про це інформує Волинська газета.

В його роботі беруть участь представницькі делегації з України, Польщі та Білорусі на чолі з заступником Міністра екології та природних ресурсів України Василем Поцалуйком, радником Міністра довкілля Республіки Польща Зигмундом Кржемінські та заступником Міністра природних ресурсів і охорони навколишнього природного середовища Республіки Білорусь Алєксандром Корбутом.

З вітальним словом та доповіддю виступив директор Шацького національного природного парку Віталій Цвид. Потім про реалізовані заходи з часу минулого засідання, стан справ та перспективи на майбутнє говорили провідний спеціаліст Державної природоохоронної установи «Республіканський заказник «Прибузьке Полісся» Наталія Баглай, директор Поліського національного парку Ярослав Шиманські і заступник старости Влодавського повіту Люблінського воєводства РП Адам Панасюк.

Окрім цього, баченням на покращення взаємодії прикордонних природно-заповідних територій Волині, Люблінщини і Берестейщини поділилися старший науковий співробітник відділу охорони природних екосистем Інституту екології Карпат НАН України Павло Ященко, декан біологічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Ігор Хмара, директор регіонального управління охорони навколишнього природного середовища в Любліні Беата Сілєвіч, директор Державної наукової установи «Інститут експериментальної ботаніки імені Фьодора Купрєвіча» Алєксандр Пугачєвскій, проректор Університету імені Марії Склодовської-Кюрі Радослав Добровольські, заступник голови Білоруського національного комітету Програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера» Наталія Рябінєц та інші учасники засідання.

В роботі міжнародного форуму також взяли участь начальник облуправління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитро Новохатський та перший заступник голови Шацької райдержадміністрації Віктор Плейтух.

Роман УСТИМЧУК.

;
Загрузка...
Коментарі
20 вересня
Сьогодні
Вчора
18.09.2018
17.09.2018
16.09.2018
15.09.2018
14.09.2018
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин