В Шацькій лікарні працюватимуть молоді лікарі: хто і звідки

20 Липня 2021, 17:30
У Шацькій лікарні - молоді спеціалісти 1312
У Шацькій лікарні - молоді спеціалісти

Медичний персонал відіграє одну з головних ролей у побудові успішної моделі закладу охорони здоров’я. Саме тому керівництво КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради» докладає всіх зусиль до того, щоб заклад був забезпечений всіма необхідними фахівцями. Днями колектив лікарні поповнили п’ять молодих медиків, які сьогодні роблять перші кроки в нелегкій, відповідальній і водночас благородній роботі.

Світлана Крецу, директорка КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради», розповідає, що в закладі давно чекали на прихід молодих фахівців. До того, Шацька районна рада в попередні роки проплатила зі свого бюджету вартість їхнього навчання в інтернатурі. Натомість дипломовані медики пообіцяли прийти працювати саме в Шацьку лікарню.

І от цей день настав. Молоді, розумні, перспективні, вони навіть у свої перші робочі дні мають необхідну базу знань та навичок, щоб успішно допомагати пацієнтам.

Катерина Бай родом зі селища Любешів. Здобула диплом Буковинського державного медичного університету. В Шацькій лікарні працює ортопедкою-травматологинею. Надає допомогу пацієнтам із захворюваннями опорно-рухового апарату, лікує наслідки травм, в близькому майбутньому (після облаштування в закладі операційної) проводитиме операції. Проживає в окремій кімнаті гуртожитку, який Шацька лікарня обладнала для своїх працівників.

«Я задоволена умовами праці, проживання та вже встигла полюбити Шацьк!», – поділилася враженнями Катерина Юріївна.

Іванна Оксентюк народилася і загальну середню освіту здобула в Шацьку. Після навчання у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова та стажування в інтернатурі повернулася в рідне селище. В Шацькій лікарні працює лікаркою загальної практики – сімейної медицини.

Тетяна Бик теж родом зі селища Шацьк. Навчалася в Тернопільському національному медичному університеті ім. І.Я.Горбачевського. Дипломованою спеціалісткою прийшла в Пульмівську амбулаторію загальної практики – сімейної медицини, де працює сімейною лікаркою.

Ірина Марчук народилася в села Полапи сусідньої Рівненської територіальної громади. Вищу освіту здобула в Дніпропетровській медичній академії. В КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради» працює лікаркою-терапевткою.

Олена Солодуха родом з селища Стара Вижівка. Має диплом Івано-Франківського національного медичного університету, в Шацькій лікарні працює лікаркою-терапевткою.

«Маю надію, що з приходом молодих спеціалістів організація і якість медичної допомоги у відповідних підрозділах нашої лікарні покращиться. При нагоді прошу мешканців Шацької громади укласти декларації з новими сімейними лікарями або ж переукласти, з суб’єктивних причин відмовившись від послуг попередніх. Це дасть нам можливість отримати необхідне фінансування з НСЗУ, краще організувати роботу медиків, розвантаживши зокрема тих, хто уклав декларацій понад норму; запобігти утворенню черг серед пацієнтів», – зазначила Світлана Крецу, директорка КНП «Шацька лікарня Шацької селищної ради».

Від Шацької селищної ради молодих лікарів привітала Ольга Сахарук, заступниця селищного голови з питань діяльності виконавчого органу,  побажавши фахівцям натхнення та успіхів у нелегкій справі.

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021