Розповіли подробиці трагедії на озері Світязь, де потонула 15-річна лучанка

23 Червня 2021, 15:00
У Світязі втопилася дівчина 989
У Світязі втопилася дівчина

Компанія чоловіків, які відпочивали на озері Світязь, врятувала дівчинку, яка тонула. На жаль, її двоюрідну сестру врятувати не змогли.

Як повідомив Інформаційному агентству Волинські Новини очевидець трагедії Ігор, він з друзями плавав на катамарані. Раптом почули, як хтось кличе на допомогу.

«Ми з друзями якраз плавали на катамарані. Навколо не було людей і ми почули, що хтось кличе на допомогу. Ми з хлопцями кинулись рятувати дівчину, яка вже йшла під воду. Вона була в шоковому стані і не могла говорити. Ми привели її до батьків, які були доволі далеко, і лише тоді стало відомо, що з нею була сестра Вікторія. Кинулися шукати іншу дівчинку, проте було надто пізно. Її вже мертвою знайшли на дні озера неподалік від того місця, де це все сталось», – розповідає чоловік.

Зі слів чоловіка, меншій дівчинці, яку вдалося врятувати, – 13 років, її сестрі було 15.

Як розповіла Суспільному, речниця Нацполіції Волині Ольга Бузулук, рятувального поста саме в цьому місці не було.

«Найближчий рятувальний пост знаходиться за кілометр від місця загибелі дівчини. Через відсутність рятувальників у цій місцевості правоохоронці нині формують лист в Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області», – каже Ольга Бузулук.

Зі слів речника ДСНС Волині Володимира Нестерова, на Світязі нині достатньо рятувальних пунктів.

«На Світязі діє 14 рятувальних постів. Це не мало, також водолазно-рятувальне відділення ГУ ДСНС в області, які здійснюють патрулювання акваторію на човнах і реагують на повідомлення», – розповів Володимир Нестеров.

Як повідомлялося, 15-річна лучанка втонула на озері Світязь 21 червня.

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021