З Польщею ведуть перемовини про проведення Днів добросусідства

17 Червня 2021, 15:36
Нарада при голові Волинської ОДА 951
Нарада при голові Волинської ОДА

В області розпочали підготовку до проведення Європейських днів добросусідства

Можливість відкриття тимчасового пункту пропуску «Адамчуки-Збереже» на українсько-польському кордоні терміном орієнтовно на 1 місяць літнього періоду обговорювали на нараді 15 червня 2021 року, — повідомив на сторінці у фейсбук Юрій Погуляйко, голова Волинської ОДА,
Нарада відбулась за участі начальника Луцького прикордонного загону Олега Вовка, заступника начальника Волинської митниці Держмитслужби та голови Ковельської райдержадміністрації Ольги Черен.
«Все більше країн починають поступово відкривати свої кордони, оскільки пандемія йде на спад. Польща – не виключення, тож ми вирішили розглянути ідею відкриття понтонного мосту у тимчасовому пункті пропуску «Адамчуки-Збереже» в рамках проведення Європейських днів добросусідства. Окрім того, це сприятиме розвитку туризму на Шацьких озерах», — йдеться в дописі.
Попередньо це обговорили із представниками Люблінського воєводства, які підтримали цю ідею. Зокрема, 10-12 червня 2021 року заступник голови ОДА Ігор Чуліпа під час робочого візиту до Республіки Польща мав зустріч із віце-маршалком Люблінського воєводства, представниками департаменту інфраструктури та майна Люблінського воєводства управління в Любліні, де власне й обговорили питання відкриття тимчасового пункту пропуску.
Відтак, в області розпочали підготовку до проведення спільних заходів в рамках відзначення Європейських днів добросусідства.
Нагадаю, що на Волині Дні добросусідства проводились щорічно упродовж останніх 10 років, лише у 2020-му через пандемію заходи не відбулися. Традиційно в рамках проведення Європейських днів добросусідства щорічно відкривають понтонний міст у ПП «Адамчуки-Збереже», що неподалік озера Світязь, для пішохідного та велосипедного перетинання кордону.
Цей факт підтверджує щиру взаємну зацікавленість українців та поляків в налагодженні добросусідських відносин в галузі економічної та соціальної співпраці.

Своєю чергою, на Волині цьогоріч капітально відремонтували дорогу, що пролягає уздовж українсько-польського кордону та веде від Адамчуків до Шацька.

Коментарі
17 Червня 2021, 12:55
Без білоруських сигарет немає смислу туда пертися.
Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021