Шацький лісовий коледж запрошує гостей Шацька на екскурсію

17 Червня 2021, 14:23
У Шацькому коледжі на екскурсії 646
У Шацькому коледжі на екскурсії

У Шацькому лісовому фаховому коледжі ім.В.Сулька проводять екскурсії для охочих відвідати державний вищий освітній заклад. 

Про це інформують у пресслужбі Шацького лісового фахового коледжу.

В ході екскурсії гості мають змогу оглянути відомий в Україні та за її межами музей фауни, музей історії лісового коледжу, відвідати лісову аудиторію та теплицю, де учні збагачують для себе знання про ліс як екосистему й зрозуміти поняття про необхідність охорони та збереження лісових насаджень. 

Також учнівська молодь охоче оглядає спортивний комплекс, актовий зал, тренажерний зал «Атлет», їдальню та з задоволенням прогулюються чудовим дендропарком.

Нещодавно, під час зустрічі з учнями комунального закладу загальної середньої освіти Радомишельського ліцею Луцького району (директор Лариса Борейко) за участі студентів і представників Шацького лісового фахового коледжу проведена оглядова екскурсія територією коледжу та представлена презентація про навчальний процес лісівничого вишу та студентське життя.

Завдяки таким заходам, учасники екскурсій мають унікальну можливість ознайомитися з матеріально-технічною базою, умовами вступу, отримати вичерпну інформацію про спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців. Окрім того, особисто все оглянути й отримати яскраві враження від відвідування коледжу й залишити хороші відгуки, а також у відповідь на гостинність продемонструвати студентам свою концертну програму.

Двері лісового фахового коледжу завжди відкриті! 

Коментар
23/07/2021 П'ятниця
23.07.2021
22.07.2021
21.07.2021