Шацькі веслувальники здобули медалі на чемпіонаті України з веслування

26 Травня 2021, 15:13
1141

Спортсмени з Шацька достойно виступили і посіли призові місця на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів 2003-2004 років народження та молоді до 23 років, який відбувся в м. Дніпро (20-24 травня).

Про це повідомляють у Шацькій селищній раді.

Шацьку громаду на змаганнях представляли троє спортсменів у складі збірної команди Волині: Дмитро Озимок, Богдан Лопухович, Олег Дударчук та одна веслувальниця у складі збірної України, колишня вихованка Шацької ДЮСШ Валерія Терета.

Дмитро Озимок завоював у каное-четвірці срібну медаль, посівши друге місце, на дистанції 1000 м і став третім на дистанції 500 м. Богдан Лопухович посів 5 і 6 місця відповідно в каное-четвірці і двійці (500 м). В Олега Дударчука – третє місце (200 м, каное-четвірка).

З найбільшим успіхом виступила в складі збірної України Валерія Терета, завоювавши чотири перших місця та одне третє на дистанціях 500 і 200 м (каное-двійка, одиночка і мікс).

За підсумками змагань саме Валерія Терета буде представляти Україну на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное, який проходитиме 24-27 червня в м. Познань Республіки Польща.

Вітаємо шацьких веслувальників з заслуженим успіхом!