На Волині хочуть заборонити священикам і депутатам брати участь у шкільних лінійках

28 Серпня 2017, 10:50
2342

На порталі петицій з'явилася ініціатива про заборону чиновникам і духовенству брати участь у шкільних лінійках, зокрема йдеться про свято 1-го вересня та останнього дзвінка.

Таку ідею почали активно обговорювати у соцмережах, і за половину відведеного на голосування часу вона набрала 150 підписів при потрібних 300. Якщо лучани продовжать так активно голосувати, є ймовірність, що владі таки доведеться її розглядати.

Що спонукало до формування такої петиції і чи варто забороняти промови депутатів і священиків у школах, дізнавався "Конкурент".

Автор ідеї, оператор телеканалу "ZIK" Віктор Макаревич розповів, що у соцмережах побачив звернення українців до Президента Україні зі схожим проханням. Після того створив таку петицію у Луцьку.

"Це було спонтанне рішення, яке раптом прийшло у голову. Просто дістала вже ця багаторічна присутність духовенства, політиків та політиканів на подібних святах", – каже він.

Віктор Макаревич у петиції зазначив, що краще, коли слово на шкільних лінійках мають тільки вчителі, батьки та діти.


 

«Шановні депутати,чиновники,політики,кандидати усього вищезгаданого! Ваша присутність на шкільних святах – це є прояв старої, комуністичної, піонерсько-комсомольської системи, яка абсолютно застаріла і недолуга у наш час вільної України. Зрозумійте нарешті, що ваші соціально-політичні монологи про пластикові вікна/двері/жалюзі/комп'ютери/принтери/сканери вже нікому не потрібні. Це все вже стало нормою, а не заробітком голосів на майбутніх виборах. Тим більше, що якраз у період проведення вищезгаданих свят в Україні панують сухі і теплі погодні умови, тому учням протипоказано довге перебування на відкритих шкільних майданчиках», – зазначив він у петиції.

Натомість керівник Волинської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Василь Грановський каже, що зовсім не впустити депутатів, від яких залежить життя навчальних установ, теж буде неправильно.


 

"Яких би політичних уподобань людина не була, вона притримується своєї точки зору, але вона дає зобов'язання працювати для інших. Те ж саме і зі священиками. До них ходять ті ж самі батьки, діти яких ходять в школу. Якщо все обрізати, то хто тоді буде приходити? Хтось все-таки повинен бути від представників влади, бо на цьому тримається школа. Зрозуміло, що сьогодні батьки допомагають навчальним закладам, та все ж. Освіта тримається на місцевому бюджеті. Категорично відрізати ми не можемо, це буде не по-людськи, на це треба дивитися з різних боків", – зазначив він.

 

Коментар
14/12/2024 Субота
14.12.2024
13.12.2024