Юні художники показали в обласному конкурсі як вони бачать роботу рятувальників

13 Травня 2021, 15:50
665

В березні на базі  Волинського Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс дитячих робіт «Рятувальники очима дітей», організований спільно з управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області та Волинською обласною організацією Добровільного пожежного товариства.

Про це Район.Шацьк повідомили у Будинку дитячої та юнацької творчості.

Цього року на конкурс представлено 179 різножанрових робіт з різних куточків Волині. Зокрема малюнки та плакати, вироби з бісеру, дерева, тканини, соломи, металу, паперу, м’які іграшки, вірші, пісні, а також моделі пожежно-рятувальної техніки.

Серед переможців є вихованці гуртків художньо-естетичного напряму Шацького  Будинку дитячої та юнацької творчості (керівниця Олена Козак).

І місце у номінації «М’яка іграшка» здобула Софія Гловацька, вихованка гуртка «Диво-намистинки», шацька гімназистка, за роботу «Приборкувач вогню».

ІІ місце у номінації «Малюнок» отримала Олександра Бобок, вихованка гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво», шацька гімназистка, за роботу «Відважний рятувальник».

Журі відзначили високий рівень виконання робіт, їх оригінальність та актуальність темі. Творчими роботами діти намагалися привернути увагу громадськості до проблем пожежної безпеки, поведінки на воді, збереження екосистем від людської недбалості.

3

3

 

 

Коментар
24/06/2021 Четвер
24.06.2021
23.06.2021
22.06.2021