Літній відпочинок: скільки коштуватиме відпустка на Світязі цього року

07 Травня 2021, 11:46
21432

Закриття кордонів до багатьох популярних курортів внесли зміни у відпустки багатьох українців. Місце для відпочинку потрібно шукати в Україні. Одним з таких стали Шацькі озера, які уже набрали велику популярність. 

Про це розповідають на інформпорталі Uzhgorod.net.ua/

Відпочинок на Світязі у 2021 році стане гарним спогадом для кожного українця. Перед тим як їхати ви, мабуть, хочете дізнатись ціни на відпочинок у Світязі, ми вам в цьому допоможемо.

Дорога

Дістатись до Шацьких озер не важко, для прикладу ми будемо розглядати дорогу зі столиці, міста Київ. Ми взяли найбільш популярні способи подорожей, а саме:

  • На власному авто
  • Поїзд + автобус
  • Автобус
  • «Бла-бла-кар»

Читайте також: Вокалістка з Шацька зняла натхненний кліп на пісню

Подорож на власному авто

Відстань, яку вам прийдеться проїхати на власному авто складає приблизно 520 км і тут вся ціна буде залежати від розходу палива вашої автівки. Вартість на даний вид подорожі ви зможете порахувати самі.

Поїзд + автобус

Вам необхідно взяти квитки у місто Ковель, ціна на них становить близько 200 грн на плацкарти й 320 грн на купе. Автобус від міста Ковель до села Світязь буде коштувати 100 грн. Таким чином дорога від столиці до вашого відпочинку на Світязі буде коштувати мінімум 300 грн.

Автобус та «Бла-бла-кар»

Квитки на автобус з маршрутом Київ – Світязь коштують від 450 грн приблизно у так вартість вам обійдеться місце в автомобілі використовуючи сервіс для подорожей.

Читайте також: Комісія Шацької селищної ради перевірятиме сплату податків у громаді

Проживання

Як правило, відпочивальники їздять на власних авто і самостійно бронюють собі житло. Щоб зручно це зробити й безпечно підібрати собі оселю вам краще використати перевірений сервіс. Житло у Світязі здебільш буває 3 видів:

  • Котедж
  • Готель
  • Кімната у приватних будинках

Якщо коротко, то ціни на житло у Світязі починаються з відмітки в 80 грн з однієї особи, стільки вам буде коштувати зняти кімнату у будинку місцевих жителів. Найбільш популярним видом житла серед людей, які їдуть відпочивати на Світязь, є котеджі. Оренда котеджу у Світязі буде від 150 грн з особи зі стандартними умовами, якщо ви хочете взяти щось краще, то такі маєтки вам обійдуться в ціну 300 грн з людини. Такі ціни на оренду житла у Світязі є дуже комфортними, тому кожна людина знайде житло по розміру свого гаманця. Готельних типів житла не так і багато, але всі вони гарного рівня обслуговування і комфорту. Стандартний номер на двох буде коштувати 600 грн.

Розваги та харчування

Ціну на їжу та розваги дуже тяжко вказати, адже відпочинок буває різний і відповідно різні витрати. Якщо ви приїхали відпочити біля пляжу і харчуватись звичайними стравами у кафе, то ціни для вас будуть дуже приємними. Пляжі всі безплатні, на них ви витрачати грошей не будете, тут ви зможете орендувати човен чи катамаран, за яких ви віддасте 50 грн або 200 грн за годину відповідно. На харчування в місцевих кафе віддасте 100-150 грн за повноцінний обід. Якщо ж ви хочете замовити екскурсії, то вони обійдуться вам приблизно у 200 грн з однієї особи, оренда квадроциклу коштуватиме 600 грн за годину, а ціни на інші види розваг дуже змінюються, але вони також не будуть дорогі для вас.

Висновки за ціни на Відпочинок у Світязі у 2021 році.

Ми зійшлись на думці що відпочинок на Світязі стане гарною заміною іноземних курортів, а ціни тут будуть набагато доступнішими, тому краще заздалегідь плануйте свою відпустку, замовте котедж на Світязі й мерщій відпочивати! Всім гарних відпусток.

Читайте також: Шацький фотограф показав весняний Світязь ввечері

Коментарі
07 Травня 2021, 20:43
А скільки міліонів податків у бюджет громади заплатять власники будиночків!!!
Коментар
Код блоку:
02/02/2023 Середа
01.02.2023