Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Бувальщина про чоловічу «рацуху» та великодню випічку

10:24 04.05.2021
1235

Наближалося Христове Воскресіння. Оселі та подвір’я шачан сяяли красою. Здавалося, що світло чистоти випромінював кожен предмет та кожна людська душа. Втомлені жінки, на плечі яких лягло чи не найбільше роботи, полегшено зітхали та бралися до більш приємної справи - випікання великодніх пасок.

Про це пише газета «Шацький край».

Пані Люся заздалегідь підготувала усі необхідні інгредієнти, які з особливою увагою та любов’ю купувала аж у декількох торговельних закладах селища. Жінка розгорнула перед собою кулінарну книгу, вкотре перечитала рецепт та почала старанно виконувати кожну дію. Робота кипіла, а душа співала. Усе складалося якнайкраще.

Натомлені руки вже не могли впоратися із замісом, тож для цього нагодився міксер. Але недовго грала мелодія кухонного приладу та піднесеного настрою господині: щось затріщало, а згодом запанувала цілковита тиша. Розвіяти смуток жінки поспішив чоловік, інакше для чого колись обіцяв перед вівтарем підтримувати свою половинку «і в горі, і в радості».

– Не журися, я зараз зроблю тобі «рацуху», - заспокоїв дружину господар, обіцяючи застосувати раціональний підхід. Він поспіхом вийшов з будинку, а через декілька хвилин повернувся з потужним будівельним електродрилем та заходився фіксувати насадку для тіста. І не встигла пані Люся промовити й слова, як увімкнувся прилад. Потужний режим електродриля дав миттєвий результат.

Протираючи очі від суміші, що цівками стікала по обличчю, жінка довго не могла прийти до тями та зібрати до купи ланцюжок раціональних емоцій. Адже солодка маса стікала не лише з її голови, а й зі стелі, стін, кухонних меблів та інших речей. Духовна та предметна чистота розсіялася, неначе дим. Прибирати та замішувати тісто довелося по-новому.

Хоч того дня «раціо» не допомогло у розв'язання побутової проблеми, але допомогло господині отримати перемогу над виром бурхливих емоцій.

P.S. Раджу вам не повторювати подібні трюки під час замішування тіста і нехай ваша підготовка до свят відбудеться без подібних пригод. Бережіть та цінуйте одне одного.

Людмила Максимчук

Загрузка...
Коментарі

Шачанка

14:02 05.05.2021

Один"чудило"подібним способом збивав масло в радянській пральній машині...

Загрузка...
11 травня
Сьогодні
Вчора
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021
05.05.2021