Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На сесії у Шацьку власники корів відстоювали громадське пасовище

12:00 03.05.2021
1982

На черговій сесії Шацької селищної ради, яка відбулася 22 квітня, депутатам таки не дали сумувати.

Мажорний настрій народним обранцям одразу біля входу задала делегація із майже двох десятків шачан, яка зібралася біля входу в селищну раду. Причину такої активності місцевих жителів депутати дізналися уже на початку сесії, за пропозицією голови селищної ради Сергія Карпука поставивши питання жителів першим у порядку денному, пише газета «Новий погляд+».

Проте у сесійну залу через карантинні обмеження впустили лише чотирьох представників. Один з них – Віктор Карлюк і озвучив причину звернення.

«Біля селищної ради зібралися люди, які утримують у своїх господарствах корів. Всі знають, що після розпаювання в Шацьку лишилося мало вільної землі, і людям нема де пасти корів. Ми просимо, щоб в урочищі Циглині селищна рада зарезервувала землі та зробила громадське пасовище», розповів чоловік.

За словами Віталія Юрчука, начальника відділу земельних відносин Шацької селищної ради, в цьому урочищі є пять земельних ділянок, які належать селищній раді, та одна ділянка в державній власності загальною площею близько 30 гектарів. На цих ділянках і пропонується зробити громадське пасовище (відповідну заяву від Якова Міліщука й розглядали на сесії). Проте шачани стверджують, що це – мало, і територія громадського пасовища має бути більшою.

Сергій Карпук запропонував власникам корів спільно з членами комісії виїхати на місце та подивитися, які є вільні площі та подати свої пропозиції до селищної ради, аби та могла запустити процес оформлення документації під громадське пасовище.

Окрім того, шачани обурені тим, що тепер одна з земельних ділянок, на яку люди скидали гроші (зібрали 3600 гривень), щоб викопати ставок, огороджена одним з жителів Шацька. Сергій Карпук розповів, що розмовляв із чоловіком, який поставив паркан, і той запевнив, що претендувати на земельну ділянку не буде, якщо йому дадуть рівноцінну.

Зрештою, депутати підтримали рішення зарезервувати шість земельних ділянок для громадського пасовища.

Загрузка...
Коментарі

Бик

16:09 03.05.2021

Шкода, що Дударчук Микола із синами не потрапив до залу засідань....

Загрузка...
11 травня
Сьогодні
Вчора
09.05.2021
08.05.2021
07.05.2021
06.05.2021
05.05.2021