У Шацькому нацпарку придбають машину за майже 600 тисяч нривень

15 Квітня 2021, 18:00
5704

Шацький національний природний парк 14 квітня підписав договір з ТОВ «Вік Партнер» на купівлю нового автомобіля «Nissan Qashqai» за 596,9 тис. грн. Машину 2020 року випуску планують використовувати для службових потреб.

Про це стало відомо з системи публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією з договору, Шацький нацпарк придбав чорний «Nissan Qashqai» 2020 року випуску. Комплектація придбаного автомобіля – «Visia». Серед характеристик машини: дизельний двигун, автоматична коробка передач, кондиціонер, тканинна оббивка сидінь, підігрів передніх сидінь, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, мультифункціональне кермо, вхід для підключення USB-пристроїв та iPod тощо.

Машину мають поставити замовнику не пізніше 31 травня цього року. Згідно з вимогами, гарантійний строк її експлуатації має становити не менше 36-ти місяців або 100 тис. км пробігу, в залежності від того, що наступить раніше.

Коментарі
15 Квітня 2021, 22:02
Замість того щоб возити свої корумповані дупи,зарибніть Світязь.Совісті зовсім немає.А всі мовчать далі
15 Квітня 2021, 22:14
Капец
15 Квітня 2021, 22:15
Капец
16 Квітня 2021, 10:07
А ланос,чи дачія не підходять?Велике цабе буде їздити?Пора люди за них братись.На зариблення грошей нема,на охорону нема,на Гушівський хутір і на дорогі автівки є.Здуріла зовсім.
16 Квітня 2021, 11:36
На ті гроші можна було б купити 10 тепловізорів і передати хлопцям на передову,а так маємо те що маємо.Головне на часі.
16 Квітня 2021, 12:15
а що заз форза не канає??? чи деу сенс до цих пір нові складаю вам що теж не подобаються????
16 Квітня 2021, 12:41
Кабінет міністрів України встановив нові граничні суми витрат на придбання службових автомобілів.<br/><br/>У пояснювальній записці всіх чиновників розділено на три цінові групи. До першої віднесено керівників державних органів, бюджетних установ і організацій, голів місцевих судів та їхніх заступників. Стеля цін для них — 600 тис. грн.<br/>А економити бюджетні кошти не пробували?
17 Квітня 2021, 02:59
Вельми поважна директорка знає ,як гроші які за минулий рік заробив парк(а це близько 1,5 млн гривень),раціонально витрачати!!<br/>Машину купує собі,дім також будує біля озера !!<br/>А працівники на роботу до лісу їздять на обходи на власному транспорті та власному паливі,і потім ремонтують транспорт за власні кошти також !<br/>Цікаво скільки вона відмиє ще грошей собі,нібито на обслуговування автівки та списання палива!<br/>Цікаво вона не пробувала трохи про людей подумати?<br/>Молода але не дурна особа!<br/>ХиТра ,але за все відповідати прийдеться!!