Освітлення, нове будівництво та інвестиції: чого хочуть жителі Пульмівського округу

29 Березня 2021, 15:45
2410

Шацький селищний голова Сергій Карпук провів особистий прийом громадян у селах Пульмівського округу.

Разом зі старостою Оксаною Тумік та депутатом селищної ради Юрієм Положевцем керівник 25 березня побував у Пульмі, Заліссі та Вільшанці, йдеться на сайті органу місцевого самоврядування.

У Вільшанці до Сергія Карпука прийшли і місцеві, і мешканці Кошарів. Очільник зазначив, що на цей рік у селі заплановане будівництво вуличного освітлення. Люди просили провести відновлювальні роботи на дорозі від Кошарів до Пулемця, куди ходять до храму; відремонтувати обеліск, запитували про долю фельдшерсько-акушерського пункту та озвучували особисті звернення.

Жителі Залісся цікавилися, коли в сусідньому Пульмі відкриють аптеку (зі слів голови, над цим уже працюють фахівці). На часі – питання вивезення відходів від населення, тому незабаром відбудеться зустріч селян з представниками КП «Будинкоуправління» та обговорення нюансів співпраці. Немало звернень стосувалося видачі довідок, виплати допомог та субсидій.

В Пульмі відбувся діалог Шацького селищного голови з людьми, які мають бажання розвивати територію, зокрема вкладати кошти в сільське господарство (тваринництво) та будівництво розважально-спортивного комплексу. Окрім того, місцеві жителі порушували питання кадрової політики, діяльності певних закладів, узаконення водонапірної башти та інші. Сергій Карпук побував у місцевій школі, де поспілкувався з директором Людмилою Положевець, та оглянув приміщення амбулаторії ЗПСМ, де на сьогодні тривають роботи з капітального ремонту.

За результатами особистого прийому очільник громади дав відповідні доручення керівникам відповідних виконавчих органів селищної ради.

1

2

1

1

Коментарі
30 Березня 2021, 03:18
І всьо?<br/>А де дорога адамчуки збереже?
30 Березня 2021, 12:01
Головне, що з дотриманням протиемідемічних правил!
31 Березня 2021, 01:47
Чому видалили мій комент?<br/>Нам би керівника нормального, а не оце
Коментар
24/06/2021 Четвер
24.06.2021
23.06.2021
22.06.2021