Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Керівники санаторію «Лісова Пісня» та обласного центру зайнятості обговорили співпрацю

17:05 24.02.2021
2611

У рамках робочого візиту в Шацький район 23 лютого, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк відвідав санаторій «Лісова Пісня».

Про це повідомляють в Центрі зайнятості.

До зустрічі з керівництвом та частиною колективу закладу долучилися директори Шацької та Любомльської районних філій Волинського ОЦЗ Мирослава Терета та Юрій Ліпич.

При повному завантаженні у санаторії працює 201 особа. Минулого року Шацька районна філія Волинського ОЦЗ укомплектувала для здравниці 78 вакансій. Найбільше – молодших медичних сестер (25), кухонних робітників (9), прибиральників службових приміщень (8), кухарів та офіціантів (по 7) та прибиральників територій (5). Учора ж представники служби зайнятості обговорили з колективом санаторію перспективу подальшої співпраці. Окремо – питання надання допомоги по частковому безробіттю.

«Лісова Пісня» – це місце, де відпочиває не лише тіло, але й душа. Навіть у період, коли природа спить, заклад приймає гостей. Санаторій розташований на березі мальовничого озера Пісочне. З усіх сторін – сосновий ліс Шацького національного природного парку. Це зараз, у карантин, і відносно непопулярний сезон відпочинку, в здравниці немає метушні.

А раніше, каже директорка закладу Руслана Дибель, сюди приїздили гості не лише з різних куточків України, але й з-за кордону. Тепер же санаторій радо вітає гостей із інших областей, які найактивніше приїжджають насолодитися волинською природою влітку та на початку осені.

Санаторій розрахований на 420 місць. На відпочивальників чекають майже двісті номерів, частина із яких обладнана для користування маломобільними групами населення. Сюди приїжджають не лише по відпочинок, але й для оздоровлення. У «Лісовій Пісні» лікують захворювання системи кровообігу, органів дихання, шлунково-кишкового тракту, органів руху та опору, нервової та ендокринної систем, порушення обміну речовин, жіночих статевих органів, шкіри, хребта та спинного мозку. Тут проходять фізичну та психологічну реабілітації учасники антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил. Оздоровленню відпочивальників сприяє все – і широкий комплекс процедур, які надає «Лісова Пісня», і абсолютно чисте повітря, і джерельна вода озера з великим вмістом срібла та гліцерину.

Керівництво вкладає максимальний ресурс у розвиток санаторію. Мрія колективу – добудова басейну і спортзалу, адже це ще одна послуга для поліпшення здоров’я відпочивальників та проведення дозвілля в холодні пори року, коли не кожен наважиться зануритися в озерну воду.

«Ми постійно проводимо оновлення корпусів санаторію та працюємо над доброустроєм “Лісової Пісні”. Ми проводимо такі лікувально-оздоровчі процедури, частини з яких ви не отримаєте більше в жодному санаторії. Особлива увага – відпочивальникам із інвалідністю, які приїжджають до нас після перебування у лікарнях. Так, не все вдається одразу, але ми точно не збираємося зупинятися і будемо набирати обертів, аби наші гості покидали санаторій абсолютно відновленими, оздоровленими та задоволеними», – каже Руслана Дибель.

«Лісова пісня» нагороджена багатьма грамотами, подяками, дипломами та нагородами. Вчора до скарбнички відзнак додалася ще одна – подяка президента Українського союзу промисловців і підприємців та Об’єднання організацій роботодавців України.

«Я вперше на території вашого закладу, але справді вражений його масштабами і потужністю. Справді, все, що нам необхідне, – зовсім поруч. Не потрібно їхати далеко, аби добре відпочити та якісно оздоровитися. Варто одразу збиратися до вас. Щиро бажаю вам успіхів, хороших результатів кожної вашої хвилини, відданої санаторію, втілення всіх планів та задоволення від справи, якою ви займаєтеся!» – щиро побажав Роман Романюк.
Загрузка...
Коментарі

Мельниківець

11:49 25.02.2021

Віддати цю шарашкіну контору у міністерство оборони України, хай хлопці оздоровлюються.

До мельниківця

10:29 26.02.2021

Чому ви пропонуєте передати комунальне підприємство, що сплачує податки до місцевого бюджету Міністерству оборони??? До речі, "хлопці", тобто учасники АТО, мають право оздоровлюватись у санаторії за своїм вибором.

Загрузка...
14 квітня
Сьогодні
Вчора
12.04.2021
11.04.2021
10.04.2021
09.04.2021