Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацьку засудили чоловіка за сексуальні стосунки із неповнолітньою

13:47 23.02.2021
3784

Чоловік постав перед судом попри те, що це відбулося за взаємною згодою, без застосування фізичного та психологічного насилля чи будь-яких погроз

Про це йдеться в Єдиному реєстрі судових рішень.

13 вересня минулого року приблизно о третій ночі перебуваючи в житловому будинку за своїм місцем проживання, маючи прямий умисел, спрямований на задоволення своєї статевої пристрасті, вступив у статеві зносини з юною особою.

Підсудний знав про вік дівчини та попри це, вступав з нею у природні статеві відносини, за взаємною згодою з останньою, без застосування фізичного та психологічного насилля, а також погрози застосування такого насилля.

У суді між потерпілою і підозрюваним укладено угоду про примирення, чоловік визнав себе винуватим у вчиненні злочину.

Сторони погодилися на призначення підозрюваному основного покарання у вигляді позбавленням волі на строк два роки із застосуванням звільнення від покарання з випробуванням. якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину.

Також підсудний періодично повинен з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
3 березня
Сьогодні
Вчора
01.03.2021
28.02.2021
27.02.2021
26.02.2021
25.02.2021