Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Депутат облради просить відновити маршрут з Ковеля до санаторію «Лісова пісня»

19:15 22.02.2021
1040

До депутата Волинської обласної ради Віктора Галана-Влащука звернулися мешканці сіл Руда, Машів, Хворостів, Підгороднє, Пехи, Мельники.

Про це йдеться на сайті Волинської облради.

«Люди працюють, навчаються, отримують медичну допомогу не лише у цих селах, а й у інших населених пунктах нашої області – Любомлі, Ковелі, Луцьку, Шацьку. Через ці села іще до недавно курсував автобус за маршрутом Ковель-Лісова Пісня-Ковель. Останній рейс з відправленням о 19.20 год. з санаторію «Лісова Пісня». Даний маршрут забезпечував перевізник Фелось Ігор Вікторович, однак дане перевезення припинилося», – пояснює депутат у своєму запиті.

Він також додав, що перевізник працює на 20 маршрутах в межах Волинської області. Разом з тим, на маршруті Ковель-«Лісова пісня»-Ковель перевезення здійснюються сезонно.

«Звертаю увагу на те, що мешканці неодноразово звертались до обласної державної адміністрації та обласної ради, однак дане питання до цих пір не вирішене. Прошу вжити невідкладних заходів щодо відновлення даного сполучення», – йдеться у депутатському запиті Віктора Галана-Влащука.

Запит підтримали більшість депутатів ради. Рішення спрямоване голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 лютого
Сьогодні
Вчора
24.02.2021
23.02.2021
22.02.2021