Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Дорога Шацьк-Вілиця-Прип'ять-Любохини
Дорога Шацьк-Вілиця-Прип'ять-Любохини

Дорога Шацьк-Любохини та світлофор: які проєкти планує реалізувати Шацька громада

09:12 11.01.2021
3263

Після виборів Шацька територіальна громада отримала законні повноваження самостійно, за рахунок власних ресурсів, вирішувати питання місцевого значення.

Під керівництвом Шацького селищного голови Сергія Карпука вона успішно впроваджує набутий досвід, збільшує свою спроможність, продовжує реалізовувати проєкти, йдеться на сайті органу місцевого самоврядування.

Зокрема, на перехресті вулиць Шацька 50 років Перемоги і Степана Шковороди планують встановити світлофор та облаштувати відповідну інфраструктуру.

Найближчим часом, за сприятливої погоди, розпочнуться роботи з поточного середнього ремонту на автомобільній дорозі Шацьк-Вілиця-Прип’ять-Любохини. В минулому році за кошти районного бюджету провели експертизу.

Під час тендеру визначили переможця, яким став ТзОВ «Луцькавтодор-сервіс».

Нагадаємо, що питання встановлення світлофора у центрі селища вже не один рік обговорюється на сесіях органу місцевого самоврядування. Основною причиною затягування вирішення питання - брак фінансування.

Читайте також: У Шацькій ОТГ запланували в новому році відремонтувати шість вулиць та встановити світлофор

Загрузка...
Коментарі

Андрій

11:47 11.01.2021

Карпук краще би почав з тих доріг , що під носом , зокрема на Гряді, там ні дороги ні світла , реально стидно туди родичів привозити, хоча місце дуже красиве. Позор !!! . На Гряді купа баз які тільки за нерухомість сплачують колосальні гроші , невже не можна частину грошей залишати на місці і вкладувати в інфраструктуру котра дає гроші і перспективна? Та ні мабуть краще будувати дорогу в хащах де машинами майже не їздять . А розказує що веде діалог з підприємцями та шукає інвесторів . Який інвестор прийде, як ви роками нічого не робите , тільки лапшу вішаєте

Обурений житель

12:33 11.01.2021

Ніколи не пишу коментарів, але коментар Андрія просто вбив.
Звернення до Андрія!
Хащі???
Просто безмежне обурення! Чим жителі таких сіл як Кропивники, Вілиця, Плоске гірші, що Ви дозволяєте собі так нас називати? Де повага до людей громади? Проїдьтеся нашими дорогами і до Гряди! (А ще врахуйте той факт, що ми тут живемо, а не просто на сезон приїжджаємо)
Жителі віддалених сіл теж хочуть нормально жити!!!

Вадим

14:54 11.01.2021

А світлофор - це реально літом бомба ракета !!!

Комар

17:16 11.01.2021

Світлофор потрібно вмикати тільки на літо, бо решту часу з нього буде більше шкоди, аніж толку.

Валя

23:37 11.01.2021

На рахунок світлофора , давно пора , але краще було б перейняти досвід Європейців і ставити не світлофори, а зроби кільце з круговим рухом. Як на мене набагато зручніше

Місцева

12:03 13.01.2021

Гряда -це чисто сезонне місце.
І дорога там явно не в першу чергу потрібна. А то зроблять там дорогу, а п’яне кодло почне літати на своїх євробляхах і робити людям біду.

А в селах люди живуть!!!! Щодня ходять і їздять по тих «дорогах». Місцеве населення повинно бути в пріоритеті для хорошого керівника.
І якщо вже на то пішло-то не привозьте родичів, якщо вам все так погано.

А ідея зі світлофором- бомба. Бо літом можна і пів години стояти на перехресті.

Місцевий місцевій

00:52 16.01.2021

Розумний керівник зробить дорогу там, де вона принесе розвиток та користь для громади. Бюджет нашого краю отримує непогані кошти за рахунок таких сезонних місць як ур. Гряда , ур. Гушово , с.Світязь, Лісова пісня, с. Мельники. І такі місця потрібно робити в першу чергу, бо це обличчя громади, це те що бачить турист котрий приїде сюди і на основі чого зробить висновок про наш край загалом. Туризм це великі гроші для громади, і щоб їх затягнути сюди потрібно створювати інфраструктуру. Маючи таку туристичну локацію як у нас , просто гріх тим не скористатися , подивіться як розвиваються наші сусіди на цьому (Львів, Карпати). Як не буде елементарного світла на вулиці та дороги , сюди ніхто не поїде, то скажіть будь ласка чим громада закриє цю дірку в бюджеті, яка виникне коли не буде туриста ? Яку роботу шукати тим місцевим котрі зайняти у сфері туризму? Шкода шо більшість живе тільки сьогоднішнім днем і не думає, що буде завтра :(

Вася

13:55 16.01.2021

"І дорога там явно не в першу чергу потрібна. А то зроблять там дорогу, а п’яне кодло почне літати на своїх євробляхах і робити людям біду." - я думав , що люди з такою логікою давно вимерли , але ні вони серед нас.

1

22:16 18.01.2021

Дорога на Любохини і світлофор це весь розвиток на рік громади не за гроші громади? А де розвиток решти району за свої гроші? То буде страшний рік.

Загрузка...
24 січня
Вчора
22.01.2021
21.01.2021
20.01.2021
19.01.2021
18.01.2021