Шачанину, який потрапив у ДТП в Одесі, терміново збирають кошти на операцію

08 Січня 2021, 13:20
17212

Шачанину Михайлові Олександровичу Марчуку, котрий потрапив у ДТП в Одесі, потрібні кошти на операцію.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці написала Юлія Демчук.

ДТП, у якому травмувався шачанин, трапилося в Одесі 5 січня. За словами жінки, кошти на операцію потрібні терміново. 

Номер картки дружини Михайла - Ротар Альони Сергіївни: 5168 7427 1880 0455.

8

Коментарі
08 Січня 2021, 18:05
https://www.048.ua/news/2987347/smertelnoe-dtp-v-odesse-stali-izvestny-podrobnosti-o-pogibsih-i-postradavsih-foto-video
08 Січня 2021, 20:46
Онкохворому з Шацька не вистачає грошей для того, щоб полетіти в Америку на обстеження<br/>В Романа Федчишина рідкісне онкологічне захворювання - карциноїдний синдром, на переліт до Америки та обстеження не вистачає невеликої суми. Погляньте який будинок будуэ купивши мисце издивши на авто.
08 Січня 2021, 22:23
В Одеському СІЗО відкрили дві платні камери з ремонтом, кондиціонером та власним бойлером. Фото з відкриття платної камери показав міністр юстиції України Денис Малюська у Facebook.<br/><br/>Починають працювати дві платні камери: одна для двох, інша для трьох осіб. Міністр пожартував, що ціни в слідчому ізоляторі в курортному місті &amp;quot;стабільні незалежно від сезону&amp;quot;. Доба коштує 985 грн, тиждень – 3502 грн, місяць – 4093 грн.
08 Січня 2021, 22:31
Вчора 07.01.21р в селі Піща перед обідом чоловік впав з ровера. Нікого не вбив. Заробив оскольчатий перелом лівого стегна. Йому вже зібрали гроші?!!
08 Січня 2021, 22:53
Люди будьте добріші. У людини біда не хочете допомогти не допомагайте. Не пишіть дурниці.
08 Січня 2021, 23:55
Як бути тим рідним,яких згоріли заживо двох невинних людей в цій дтп яку влаштував наш &amp;quot;герой&amp;quot;?Доречі закінчив університет МВС
10 Січня 2021, 12:09
https://youtu.be/Tsg3viJ6Bxw
10 Січня 2021, 12:26
відео аварії https://www.youtube.com/watch?v=Dp9G4SYgDhs
10 Січня 2021, 22:05
Відео в коментарях https://dumskaya.net/news/politciya-vinovnikom-smertelnogo-dtp-na-moldavan-134380/
11 Січня 2021, 15:30
Шановний Ми! З усією повагою до вас звертається дружина хворого,який так вас мучить.Я дякую вам,що ви стежите за нашим життям тепер,коли ми потрошки стаємо на ноги,після всіх кругів аду який ми пройшли і разом з нами і наші діти.Дякуйте Богу,щоб ви не знали ніякої біди! Бачу що маєте добре серце і чуйність до людської біди! І безумовно допомагаєте всім.Хочу повернути ваші кошти які ви дали на допомогу нам,зверніться до нас,будь ласка.В разі,якщо ви не помогли а просто вас мучить заздрість,Ми,заберіть хворобу мого чоловіка собі і я подарую вам будинок і машину на якій їздить мій чоловік,а ми з чоловіком і дітками будемо жити і надалі на квартирі без умов і будемо самі найщасливіші в світі!
11 Січня 2021, 15:31
Шановний Ми! З усією повагою до вас звертається дружина хворого,який так вас мучить.Я дякую вам,що ви стежите за нашим життям тепер,коли ми потрошки стаємо на ноги,після всіх кругів аду який ми пройшли і разом з нами і наші діти.Дякуйте Богу,щоб ви не знали ніякої біди! Бачу що маєте добре серце і чуйність до людської біди! І безумовно допомагаєте всім.Хочу повернути ваші кошти які ви дали на допомогу нам,зверніться до нас,будь ласка.В разі,якщо ви не помогли а просто вас мучить заздрість,Ми,заберіть хворобу мого чоловіка собі і я подарую вам будинок і машину на якій їздить мій чоловік,а ми з чоловіком і дітками будемо жити і надалі на квартирі без умов і будемо самі найщасливіші в світі!
11 Січня 2021, 15:31
Шановний Ми! З усією повагою до вас звертається дружина хворого,який так вас мучить.Я дякую вам,що ви стежите за нашим життям тепер,коли ми потрошки стаємо на ноги,після всіх кругів аду який ми пройшли і разом з нами і наші діти.Дякуйте Богу,щоб ви не знали ніякої біди! Бачу що маєте добре серце і чуйність до людської біди! І безумовно допомагаєте всім.Хочу повернути ваші кошти які ви дали на допомогу нам,зверніться до нас,будь ласка.В разі,якщо ви не помогли а просто вас мучить заздрість,Ми,заберіть хворобу мого чоловіка собі і я подарую вам будинок і машину на якій їздить мій чоловік,а ми з чоловіком і дітками будемо жити і надалі на квартирі без умов і будемо самі найщасливіші в світі!
11 Січня 2021, 16:04
Навіть якщо і він винен, то йому рятувати життя вже не треба?<br/>Не судіть, і не судимі будете.
13 Січня 2021, 21:15
Человеку который убил двух молодых парней, который приходил в суд своими ногами, с зеленкой на голове, и гипсом на ноге, собирают деньги????
13 Січня 2021, 21:54
Из-за этой мрази двое молодых парней згорели заживо
13 Січня 2021, 22:04
Скиньте денег нам на дорогу что бы мы приехали и набили ему ещё больше его жирное противное лицо.<br/> Что бы ему кошмары мудаку снились каждый день. <br/>Как погибли два пацана из-за него дегроданта. <br/>А ты жена иди продавай себя на трассе и пожизненно переводи деньги на щет родителей и жён. Этих ребят .
14 Січня 2021, 00:55
Пусть в тюряге гниет
14 Січня 2021, 01:52
Вы серьезно? Какие деньги вы собираете?! Этой твари вообще оторвать ноги нужно! Из-за этого урода погибли два замечательных человека! Девочка пассажир в реанимации, вы че блядь, вообще не люди?! Слушай, ты, жена, а мозгов так и не хватило денег собрать что бы родным этих парней передать на похорон! Как вас таких вообще земля носит?! Почему такие отморозки живут, а нормальные люди гибнут?!!!