Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Шацькому дитсадку дівчатка запросили на танець своїх татусів - чуттєве відео, що зворушує до сліз

14:42 20.06.2017
3754

У Шацькому дошкільному навчальному закладі №1 «Росинка» вихованці старшої групи «Казочка» попрощалися з дитсадком.

На свято випускного прийшли батьки дітей, бабусі і дідусі, братики і сестрички. Нарядні дітки продемонстрували, як багато вони навчилися за роки перебування в дитсадку. Вони знають букви алфавіту, цифри, вміють писати, малювати, гарно співають, танцюють, декламують вірші. За мудру науку, за материнське тепло і безтурботне дитинство вони щиро дякували своїм вихователям Олександрі Коробейко, Лідії Зубчик та Галині Янчук.

Кульмінацією свята, а для багатьох гостей - приємним і несподіваним сюрпризом стала танцювальна композиція у виконанні дівчаток і їхніх татусів. Зворушливо, чуттєво, ніжно і лірично - в танку донечки і їхні тата проявили велику любов одне до одного.

Ідея постановки танцю належить музичному керівнику дитсадка Антоніні Сакевич. Саме Антоніна Миколаївна доклала всіх зусиль, щоб переконати батьків вивчити танок. При нагоді вона дякує талановитим татусям Василю Сивосі, Олександрові Чаку, Андрію Романчуку, Ярославу Тимошуку та Олександру Маркусу і їхнім донечкам-красуням за те, що зробили свято яскравим і незабутнім.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 квітня
Сьогодні
Вчора
31.03.2020
30.03.2020
29.03.2020