Депутати Шацької громади обрали п’ять старост

15 Грудня 2020, 16:20
11146

Депутати підтримали кандидатури старост Світязького, Пульмівського, Піщанського, Самійличівського та Пулемецького округів.

15 грудня на черговій сесії Шацької селищної ради, під головуванням Сергія Карпука, вибирали старост. Кандидатури до обрання подає селищний голова.

Старостою сіл Світязького округу став Віктор Плейтух.

Оксану Тумік депутати висловили довіру і призначили старостою Пульмівського округу.

Петра Мегеля призначили головою Піщанського округу.

Олександр Кусько отримав підтримку депутатів та залишився старостою в Самійличівському окрузі.

Ексголова Пулемецької сільської ради Василь Демедюк став старостою цього округу.

Як повідомив Сергій Карпук, селищний голова, перед поданням на розгляд ради кандидатури старост, він зустрічався з мешканцями та обговорював це питання. Разом з тим, в Ростані, Прип’яті та Грабово немає одностайності думки серед місцевих, тому там посади старост залишаються вакантними.

До прикладу, в Прип'ятському окрузі люди озвучили аж п’ять кандидатур, один із них вже відмовився.

На цьому ж засіданні селищної ради депутати затвердили Положення про старост Шацької селищної ради, в якому прописані повноваження, права та обов’язки керівників округів.

Старост обирають на час дії селищної ради, однак староста може припинити достроково  свої повноваження.

9
Оксана Тумік
Оксана Тумік

3
Василь Демедюк
Василь Демедюк

6
Олександр Кусько
Олександр Кусько

6
Віктор Плейтух
Віктор Плейтух

3
Петро Мегель
Петро Мегель


 

 

Коментарі
15 Грудня 2020, 23:37
Карпуку Сергію<br/>По самійличах повний бред, цього куська треба судити а не призначати старостою, можна людей було запитати
16 Грудня 2020, 01:13
Повністю згідна з попереднім коментарем! І ще питання до Карпука коли ви зустрічалися і де з мешканцями? Ми проти Куська!!!
16 Грудня 2020, 03:28
Що він такого зробив Вам? Людина стільки досвіду має! У нас нема кого більше ставити!!!
16 Грудня 2020, 03:29
Шановні коментатори!<br/>Ми не пропускаємо коментарі з лайливими словами!<br/>Майте повагу, будь ласка, один до одного!
16 Грудня 2020, 10:23
А те що Демедюк колишній партієць комуністичної партії і голусував за славнозвісні закони разом з партією регіонів в 2014 нікого не хвилює? Плейтух тоже відчуваю справ наробить. Влада ніби нова, а лиця у всіх старі. Що у депутатах, що на місцях, що у владних кабінетах.
16 Грудня 2020, 11:58
Я тікі за Куська! хто проти Куська той просто міти в його місце без образ це моя особиста думка)
16 Грудня 2020, 12:07
правильно зробили що його поставили ) всім не згідним треба у відкриту висловлювати свою думку, а не чекати що хтось поїде і їх спитає, якщо вони дійсно так переживають за своє село , а не за власні інтереси) або подавати свою кандедатуру на посаду і тоді вони побачать яка в їх підтримка у селі) писати всяки дурниці робота не важка а піти зробити щось для громади зовсім інше.
16 Грудня 2020, 12:14
Що це таке '' Люди подали п'ять кандитатур '' ??? Старости ПРИЗНАЧАЮТЬСЯ ЗА ПОДАННЯМ ГОЛОВИ ОТГ і саме голова ОТГ несе повну відповідальність за їх роботу оскільки цим поданням та призначенням він робить їх частиної своєї команди . В іншому випадку нехай би люди обирали старост на виборах самі .
16 Грудня 2020, 14:26
В Мельники чому не призначили старосту , Карпук обіцяв при своїй агітації , якщо стане головою отг то призначить старосту ????
16 Грудня 2020, 22:40
Це ж реально найавторитетніші лідери у своїх селах як мінімум. Обоє хоч і були на багато вищих посадах, але не запам'ятались недостойними вчинками. До речі, у товариша Василя - єдиного з народних депутатів- син і в АТО був і поранення мав.
16 Грудня 2020, 23:09
Карпук обіцяв мельниківцям старосту? не вірю щось я...
17 Грудня 2020, 04:14
Обіцяв багато що, а Про старосту казав що найперше завдання буде по мельниках це призначення старости .
17 Грудня 2020, 20:39
А то нічого що на старосту іде той хто набрав 1-3 голоси получається сам за себе проголосував. Мешканці свій вибір зробили під час голосування, вони за старосту голосували а не за партії. То може б подумав наш голова як 3 голоси ставити проти 40 чи 50??? Видно як не було у нас справедливості так і не буде. Даремно голосували за Карпука..
17 Грудня 2020, 20:52
Старосту не мешканці вибирають, а депутати... подає кандидатури голова)
18 Грудня 2020, 21:44
А голоси для голови щоб він довго не думав а бачив бажання мешканців з якими він &amp;quot;радився&amp;quot;