Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

До і після: як у пулемецькій школі відремонтували їдальню

12:14 27.11.2020
2125

Уже третій рік поспіль ЗОШ І-ІІ ступеня села Пулемець бере активну участь у конкурсі проєктів навчальних закладів, що проводить Шацька районна рада за ініціативи Сергія Карпука, голови Шацької районної ради. Завдяки проєктам школа розвивається, оновлюють матеріально-технічна та навчальна бази школи, створюють комфортні умови для освітнього процесу.

У 2020 році ЗОШ І-ІІ ступеня с.Пулемець подала один проєкт і реалізувала його. Керівник проєкту – Олександр Семенюк, директор школи, – повідомляють у Шацькій районній раді.

Завдяки проєкту «Здорові діти – здорова нація» придбали необхідні матеріали для проведення ремонтних робіт у приміщенні шкільної їдальні на суму 68 400 гривень, що виділені з районного бюджету.

За ці кошти придбали гіпсокартон, цемент, клей для плитки, плитка, фарба на стіни та стелю, шпаклівка, саморізи, дюбелі, провід для заміни електрики, світильники, вимикачі, розетки, рейки на стіни та стелю, витяжка, труби та комплектувальники для проведення води та відведення каналізації тощо.

Окрім цього, до фінансування долучилися батьки – вони оплатили 1600 гривень за доставку матеріалів. Нефінансовий внесок в розмірі 20000 гривень зробили працівники школи, батьки та всі кому не байдужа школа – вони проводили власноруч ремонт.

Користь від реалізації проєкт отримали всі учасники освітнього процесу, адже покращились умови для харчування дітей школи.

Адміністрація та педагогічний колектив школи вдячний Шацькій районній раді, відділу освіти молоді та спорту за можливість оновити матеріально-технічну базу школи, підвищити кількісний та якісний рівень харчування учнів. Окрему подяку хочеться висловити всім тим хто доклав зусиль під час ремонтних робіт – це батьки та вчителі ЗОШ І-ІІ ст. с.Пулемець.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 січня
Сьогодні
Вчора
24.01.2021
23.01.2021
22.01.2021
21.01.2021
20.01.2021