У відділі освіти, молоді та спорту планують ввести нову систему преміювання вчителів

22 Травня 2017, 16:10
2446

Про те, що у відділі освіти, молоді та спорту Шацької райдержадміністрації планують по-новому підійти до преміювання педагогів району, розповіла новопризначений начальник відділу на зустрічі з вчителями школи І-ІІ ступенів села Смоляри-Світязькі.

Планується, що в недалекому майбутньому будуть преміювати не усіх вчителів шкіл, як це було донині, а підходити до цього вибірково. Тож, основними критеріями для преміювання вчителя стануть участь його у різноманітних конкурсах, програмах, проектах, участь його вихованців у конкурсах районного та обласного рівнів.

«Хочемо стимулювати вчителів до участі у конкурсах та заходах. Наші вчителі трохи засиділися. Їх потрібно дещо розворушити. Важливо, аби педагоги розуміли, що віднині преміювання напряму залежатиме від результатів їхньої роботи. Я не кажу про те, що вони повинні перемагати в конкурсах, а хоча б брати участь в них. Бо навіть цього в останні роки ми не бачили,» - зазначила очільник районних освітян.

Коментарі
22 Травня 2017, 19:47
<p>ЩО ВОНА ПЛЕТЕ ПРОСТІШОЮ МОВОЮ ЗАБИРАТИМУТЬ ЗАРПЛАТУ ОЦЕ ПРОФФЕСІОНАЛИ</p>
22 Травня 2017, 20:54
До відома Л.Єрофєєвої. На сьогоднішній день відділ освіти вчителів не преміює, хоч вони і мають перемоги в обласних конкурсах, не кажучи про районні. А те, що начальник каже, що виплачується всім - то це винагорода, яка законом передбачена всім, якщо вони сумлінно виконували свої обовязки. А головний обовязок вчителя - вчити дітей, а не показувати вистави!!!!!
22 Травня 2017, 22:51
Я вважаю,що це дуже-дуже правильно!По школах є такі вчителі,які жодного разу не провели відкритого уроку чи заходу,а отримали категорію.Уроки вони проводять ніби відбувальщину.А про участь у конкурсах чи олімпіадах і мови не може бути.Причина не в дітях, а в учителях,яким нічого не хочеться робити,адже зарплату всеодно платять всім(чи ти викладаєшся на всі 100%,чи просто задав дітям прочитати матеріал самостійно,як це роблять деякі "вчителі") Скажіть,що я не права?
23 Травня 2017, 00:14
КАНЕШНО НИ ПРАВА
23 Травня 2017, 00:25
ХІБА Ж ТАК МОЖНА
23 Травня 2017, 00:27
Все правильно, а то в нас ще з радянських часів зрівнялівка, незалежно від того як працюєш. А Юрист я думаю має знати, що премія це добавка-привілегія за якісно виконану роботу і всім виплачуватись вона не повинна.
23 Травня 2017, 17:12
і не всім, і не скрізь
23 Травня 2017, 20:21
Учитель один раз на рік отримує ту нещасну премію ще й мізерну, то заберіть і ту.А коли працювала начальниця в адміністраціі, то не відмовлялася щомісячно отримувати, а за які такі великі заслуги?Гарно починає свою діяльність!
23 Травня 2017, 21:44
віте вже ни порівнюйте часи всеобщого дерибану саме понажиралися і зара вчите як жети почніте но із себе
23 Травня 2017, 22:25
До пані Єрофеєвої. Може, ви свою роботу не зовсім сумлінно або зовсім несумлінно виконували, раз так обізнанні з ситуацією, що склалася в освіті району? Не з того починаєте, повірте. покладіть руку на серце, проаналізуйте свої досягнення і здобутки. Чи все робили згідно своїх посадових обовязків? ЧИ сформована ваша ідеологія, чи почуваєтеся українкою, патріоткою держави? може нагадати Вам про вашу карєру?Чи ще самі не забули чиї гасла проголошували? Почніть-но ви щось робити для розвитку УКРАЇНСЬКОЇ школи, проаналізуйте матеріальну базу, умови, в яких навчаються діти, забезпечення підручниками і ще тьму всього. Порахуте скільки вчитель тратить з мізерної зарплати на те, щоб хоть якось забезпечити навчальний процес; Дидактичні матеріали, роздруківки ..... не злічити всього. Я думаю, що Вам треба вибачитися за сказане ( вчителі засиділися) , бо мабуть самі Ви не довго там пропрацюєте, Аналізуйте!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23 Травня 2017, 23:33
ГАРНИЙ ПОЧАТОК РОБОТИ ЗАБРАТИ ПРЕМІЮ У ВЧИТЕЛІВ І ЗЕКОНОМЛЕНІ КОШТИ ПЕРЕДАТИ НА УТРИМАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ ДЕ САХАРУК О ЗА МИНУЛИЙ РІК ОТРИМАЛА СТО ТИСЯЧ ГРИВЕЬ НЕПОГАНО
24 Травня 2017, 20:45
Панянко Єрофєєва, чи не пора б Вам замислитися про складання повноважень? А куди премії будете віддавати? Собі за перевиконання стратегічних планів розвитку районної освіти? <br/>Приїдьте у будь-яку школу і дайте відкритий урок, а тоді будете казати про те, у кого премію забирати, а в кого - ні. Вчителі у Вас, бачте, засиділися! Ви вже самі засиділися, еперфарбовані, як хамеленони. При Янику - блакитно-білою були. а тепер - прямо апологет боротьби з соціальною несправедливістю! Зберіть вчителів району на всезагальну конференцію. Слабо? І спитайте в них у відкритому режимі про їхні проблеми, подивіться їм в очі, а не складаєте плани, як кого принизити.
26 Травня 2017, 09:10
це жах
26 Травня 2017, 14:39
Всім не повинна, а лише декому - за особливі успіхи, а у нас нікому не виплачується, незважаючи на заслуги!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28 Травня 2017, 02:46
то мусить в тамілу пушла бо козакє буле ни такєі