Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

За кого можуть голосувати жителі Грабівської сільської ради, Прип’ятського та Самійличівського старостинського округів

14:35 23.10.2020
2102

Грабівська сільська рада, Припятський та Самійличівський старостинські округи утворюють територіальний виборчий округ №1.

Кількість виборців тут - 2106 осіб.

Шацькою селищною територіальною виборчою комісією зареєстровано кандидатів у депутати Шацької селищної ради від різних партій. Отож, виборці, які проживають в селах Прип’ять, Вілиця, Кропивники, Плоске, Пехи, Положево, Самійличі, Хомичі, Голядин, Смоляри-Світязькі, Грабове, Адамчуки зможуть обрати представника у Шацькій селищній раді з таких кандидатів.

Читайте також: Вибори: хто балотується до Ковельської районної ради
За кого можуть голосувати жителі селища Шацьк

Кандидати в депутати подані відповідно порядковому номеру територіального виборчого списку.

Аграрна партія України

Перший кандидат:
Найда Володимир Степанович, народився 18 листопада1956 року, освіта вища, пенсіонер, є членом Аграрної партії України.

  1. Цвид Віталій Іванович народився 7 жовтня 1982 року. Освіта вища, виконує обов’язки голови Грабівської сільської ради, безпартійний.
  2. Пех Анатолій Петрович народився 3 жовтня 1970 року, освіта середня спеціальна, пенсінер, член Аграрної партії України.
  3. Приступа Степан Степанович народився 11 жовтня 1972 року, освіта середня спеціальна, працює землевпорядником у Шацькій селищній раді. Безпартійний.
  4. Сулім Вікторія Валеріївна народилася 20 квітня 1976 року, освіта середня спеціальна , тимчасово не працює, безпартійна.
  5. Голянтич Оксана Миколаївна народилася 21 липня 1987 року, освіта вища, працює головним бухгалтером Грабівської сільської ради, безпартійна.

Радикальна партія Олега Ляшка

Перший кандидат:
Тимошук Лариса Володимирівна народилася 13 березня 1973 року, освіта вища, підприємиця, членкиня Політичної Партії «Радикальна Партія Олега Ляшка».

  1. Голядинець Віталій Володимирович народився 12 жовтня 1980 року, освіта вища, підприємець, безпартійний.
  2. Пех Віктор Миколайович народився 14 березня 1972 року, освіта вища, працює керуючим базою відпочинку Луцького ремонтного заводу «Мотор», безпартійний.
  3. Захожа Тетяна Василівна народилася 1 січня 1972 року, освіта середня спеціальна, працює фельдшером в ФАПі села Кропивники, безпартійна.
  4. Кущик Олег В’ячеславович народився 17 червня 1977 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний.
  5. Янчук Євгенія Сергіївна народилася 29вересня 1953 року, освіта середня спеціальна, пенсіонерка, безпартійна.
  6. Голядинець Валентин Іванович народився 3 жовтня 1969 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний.
  7. Цюп'ях Олександр Володимирович народися 5 жовтня 1967 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний.
  8. Данилюк Наталія Олексіївна народилася 22 липня 1988 року, освіта вища, працює вчителем ЗОШ І-ІІ ступенів села Самійличі, безпартійна.

Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Перший кандидат:
Лисий Андрій Володимирович народився 19 червня 1970 року , освіта вища, підприємець, член ВО «Свобода».

  1. Карпук Андрій Степанович народився 2 листопада 1987 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний.
  2. Савош Тетяна Валеріївна народилася 15 листопада 1983 року, освіта вища, працює на посаді начальник відділу Шацьке районне управління ГУ ДПСС безпартійна.
  3. Яцик Тетяна Юхимівна народилася 12 березня 1990, освіта вища, працює продавчинею в приватного підприємця, безпартійна.
  4. Демих Юрій Сергієвич народився 18 травня 1989 року, освіта вища, працює майстром лісу ДП «Прибузьке ЛГ», безпартійний.
  5. Цвір Ярослав Миколайович народився 1жовтня 1992 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійний.

Читайтк також: За кого можуть голосувати жителі Пульмівської та Світязької сільських рад
За кого можуть голосувати жителі Пулемецької, Ростанської,Піщанської сільських рад , Мельників та Гаївки

Політична партія «За майбутнє»

Перший кандидат:
Карпук Сергій Вікторович народився 24 листопада 1987 року, освіта вища, перебуває на посаді голови Шацької районної ради, безпартійний.

  1. Пиленко Олександр Олександрович народився 17 квітня 1973 року, освіта вища, підприємець, безпартійний.
  2. Цьось Віктор Васильович народився 18 квітня 1968 року, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний.
  3. Ключук Олена Вікторівна народилася 28 грудня 1980 року, освіта вища, працює на посаді завідувачки філії І - ІІ ступенів с. Смоляри – Світязькі, безпартійна.
  4. Чак Тетяна Василівна народилася 3 травня 1970 року, освіта професійно-технічна, працює директором будинку культури села Самійличі, безпартійна.
  5. Цвид Петро Петрович народився 24 липня 1961 року, освіта професійно-технічна, працює оглядачем ГТС Ратнівського міжрайонного управління водного господарства, безпартійний.

Політична партія «Слуга народу».

Перший кандидат:
Цвид Віктор Адамович, народився 8 серпня 1965 року, освіта вища, пенсіонер, безпартійний.

  1. Кужель Олександр Павлович народився 9 серпня 1962 року, освіта вища, підприємець, безпартійний.
  2. Гінайло Тарас Валерійович народився 15 лютого 1986 року, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний.
  3. Пех Олександр Валерійович народився 3 вересня 1988 року, освіта середня, тимчасово не працює, безпартійний.
  4. Данилюк Лариса Ростиславівна народився 26 лютого 1988 року, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний.
  5. Полінкевич Валентина Василівна народився 6 лютого 1989 року, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний.

Політична партія «Сила і честь»

Перший кандидат:
Федонюк Петро Адамович, народився 15 липня 1963 року, освіта вища, працює на посаді начальника управління Волинської митниці, безпартійний.

  1. Бубела Анатолій Адамович народився 24 квітня 1963 року, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний.
  2. Сівак Аліна Олександрівна народилася 23 серпня 1990 року, освіта вища, працює вчителем Гущанського ліцею Рівненської сільської ради Любомльського району, безпартійна.
  3. Зубчик Іван Васильович народився 12 жовтня 1987 року, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний.
  4. Гавура Наталія Вікторівна народилася 22 травня 1976 року, професійно-технічна, працює продавчинею у приватного підприємця, безпартійна.
  5. Пех Микола Павлович народився 16 грудня 1993 року, професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний.

Політична партія «Європейська Солідарність»

Перший кандидат:
Сацюк Неля Віталіївна, народилася 3 травня 1972 року, освіта вища, підприємиця, членкиня політичної партії «Європейська Солідарність»

  1. Сулік Олександр Анатолійович народився 12 листопада 1992 року, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії «Європейська Солідарність».
  2. Лончук Олександр Прокопович народився 23 лютого 1979 року, освіта вища, працює на посаді директора Прип’ятської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, безпартійний.
  3. Лучко Андрій Вікторович народився 26 червня 1993 року, освіта середня спеціальна, працює завідувачем ФАПу с. Прип’ять Шацького району Волинської області, безпартійний.
  4. Штандер Валентина Василівна народилася 7 січня 1979 року, освіта середня, працює продавчинею у приватного підприємця, членкиня політичної партії «Європейська Солідарність».
  5. Зеленько Юлія Василівна народилася 4 червня 1987 року, освіта середня спеціальна, тимчасово не працює, безпартійна.

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Перший кандидат:
Сахарук Ольга Петрівна, народилася 25 липня 1963 року, освіта вища, працює на посаді заступниці голови Шацької районної ради, членкиня ВО «Батьківщина».

  1. Дударчук Ольга Євстахіївна народилася 9 серпня 1968 року, освіта вища, працює вчителькою Прип’ятської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступеня, членкиня ВО «Батьківщина».
  2. Сиротюк Анатолій Володимирович народився 7 травня 1969 року, освіта вища, працює директором Товариство з обмеженою відповідальністю ім. Богдана Хмельницького, позапартійний.
  3. Голядинець Микола Іванович народився 17 травня 1976 року, освіта вища, працює майстром лісу Шацького лісництва ДП «Шацьке УДЛГ», позапартійний.
  4. Левак Леся Іванівна народилася 23 липня 1986 року, освіта вища, працює вчителькою у Прип’ятській загальноосвітній школі І – ІІІ ступеня, членкиня ВО «Батьківщина».
  5. Косинець Сергій Олександрович народився 25 серпня 1990 року, освіта вища, тимчасово не працює, позапартійний.
Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
26 листопада
Вчора
24.11.2020
23.11.2020
22.11.2020
21.11.2020
20.11.2020
19.11.2020