Завдяки народному депутату Шацьк отримав кошти на реконструкцію скверу

17 Травня 2017, 10:15
2571

Шацька селищна рада отримала кошти, які будуть використані на реконструкцію центрального скверу Шацька.

Про це інформує сторінка селищної ради у Facebook.

Нагадаємо, минулого року керівництвом Шацької селищної ради в особі голови Сергія Віннічука анонсувалося питання реконструкції селищного скверу, що біля пам’ятника Тарасові Шевченку. Непримітну територію в центрі Шацька планувалося окультурити й облаштувати на ній комфортну зону відпочинку – як і належить курортному містечку, до якого влітку їдуть з усієї України і з-за кордону. Територія буде викладена бруківкою, на ній передбачено лавочки, ліхтарі, клумби, газони і навіть фонтан.

«Раді повідомити, що завдяки сприянню народного депутата Верховної Ради України Степан Івахів Шацька селищна рада отримала 2 мільйони гривень державної субвенції на соціально-економічний розвиток. Дані кошти будуть використані на реконструкцію скверу ім. Т. Г. Шевченка в смт. Шацьк» – йдеться у дописі.

Проект майбутнього скверу
Проект майбутнього скверу


 

Коментарі
17 Травня 2017, 16:10
Дуже гарно ! Хто буде контролювати кошти ! Цікаво .
17 Травня 2017, 16:27
Сквер гарний , аби ж він був втілений у життя ( у нас все вирішується тільки на папері ,або гроші закінчаться )щоб не настигла доля каналізаційної системи і доріг в Шацьку.(все перекопають і не буде того що є .Хочеться надіятись на краще .
17 Травня 2017, 16:58
Виділіть хоч трохи на дитячий майданчик біля церкви. А то там одні алкаші сидять. Дітям ніде гратисб, а таких гарний пропадає кусок з тепер вже небезпечними качелями. Чули б ви як мами з калясками відзиваються... і діти які підростуть подякують.
17 Травня 2017, 17:00
Сподіваюсь лавочки будуть нормальні а не такі як на проекті видно. То ж на роки має робитись а не просто "на засвоєння грошей"
17 Травня 2017, 17:02
Куда памятник перенесуть?
17 Травня 2017, 20:23
Ольга не втручайся! Хай хоч щосЬ відбудеться. Дяка івахову !
17 Травня 2017, 20:25
Ольга не втручайся! Хай хоч щосЬ відбудеться. Дяка івахову !
17 Травня 2017, 23:35
хто пояснить чому алкоголь у магазинах рідакцизний товар а по хатах 24 години на добу хоч залийся
18 Травня 2017, 01:43
а вже пора іх за одне місце брати
18 Травня 2017, 02:59
Напишіть проект на благодійний фонд і матимете новий майданчик біля церкви. Це не складно.
18 Травня 2017, 11:39
а будинок культури хай і дальше валиться
18 Травня 2017, 22:34
Не складно голові вирішити то питання(майданчик), але нема мат.стимулу і купа інш непорядних причин.такшо не умнічайте.
19 Травня 2017, 00:33
ПОДИВІТЬСЯ НА ШКОЛУ НА СЕЛІ ЧИ ДИТСАДОК І ПОДУМАЙТЕ ЩО ВАЖЛИВІШЕ ПОКАЗУХА ЧИ ЗДОРОВЯ ДІТЕЙ ?
19 Травня 2017, 01:00
ПІДТРИМУЮ 100%