Володимир Гунчик не хоче, щоб у школах працювали пенсіонери

15 Травня 2017, 14:40
1612

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик під час оперативної наради 15 травня сказав, що в області не вистачає грошей на освіту, бо вони неефективно використовуються.

Про це повідомляє Волинь24.
Зі слів Володимира Гунчика, більше 20% волинських освітян – пенсіонери, тобто «люди матеріально забезпечені».

«Я не кажу, що ми повинні скоротити усіх пенсіонерів, але жити за принципом «Хай попрацює ще день-два-три теж неможна», - наголосив посадовець.

Окрім цього, він переконаний, що індивідуальне навчання в області практично не проводиться. Тим часом кошти на нього виділяються чималі.
«П’ять годин на тиждень індивідуального навчання – це ні в які рамки не влізає, але сума затрат на це навчання в кожному районі така, що на ці гроші можна було б профінансувати одну опорну школу в цьому ж районі», - додав голова ОДА.

Коментарі
15 Травня 2017, 18:08
Хороша думка. А то в декого уже явно проявляється старечий маразм
15 Травня 2017, 18:49
отото думка ще світ такого не бачив
15 Травня 2017, 18:59
матеріально забезпечені!!!! та тої пенсії навіть на ліки не вистачає...
15 Травня 2017, 20:15
А Гунчику не пора на пенсію
15 Травня 2017, 23:47
ДУРАК ДУРАКОМ
15 Травня 2017, 23:57
али придурок
16 Травня 2017, 00:35
самому вже давно пора на піч сяку таку
16 Травня 2017, 02:50
Все вірно. Потрібно молодь залучати
16 Травня 2017, 11:14
ну і наглі бувають голови ода сам нажив мільйони а вчителю заздрить а дітей хт о вчитиме особливо на селі?
16 Травня 2017, 12:21
Якби у вчителів була пристойна пенсія, то вони і самі не пішли б працювати. Нехай би сам попробував прожити на пенсію учителя. Я згідна з тим, що це прояв маразму.
16 Травня 2017, 13:49
Я ДУМАЮ ЩО ПОТРІБНО ДАТИ ВЖЕ ДОРОГУ МОЛОДИМ. В СЕЛАХ Є МОЛОДІ ФАХІВЦІ ЯКИМ ТЕЖ ТРЕБА ЖИТИ . А ПЕНСІОНЕРИ- ПОСТАВТЕСЬ ДО ЦЬОГО З РОЗУМІННЯМ .. ТИМ БІЛЬШЕ ВАШІ ДОБАВКИ ДО ЗАРПЛАТ ОЙ- ЯКІ НЕМАЛІ !
16 Травня 2017, 17:47
Півтори тисячі пенсії , то так багато , що зажируємо. Всім здається , що у вчителя пенсія , як зарплата . Дайте гідну пенсію , ніхто у вашу школу не піде .
17 Травня 2017, 00:32
Добавки до зарплат, а не до ПЕНСІЙ !
18 Травня 2017, 01:48
ти мама мусить леком ше ни ср...ла