«Будівництво унікального спортивно- реабілітаційного центру - мій пріоритетний напрямок для розвитку Шацької ОТГ», - Віктор Галан-Ващук

04 Жовтня 2020, 16:29
4299

Центр олімпійської, паралімпійської підготовки та реабілітації людей з інвалідністю, учасників АТО/ООС – головна мета, яку хочу реалізувати найближчим часом як депутат обласної ради Віктор Галан-Ващук. 

Волинь, навіть маючи промислові підприємства, все одно залишається як аграрним, так і потенційно привабливим туристичним регіоном. Саме природні ресурси найбільше сприяють створенню нових робочих місць, а отже економічному розвитку. Звісно наша «родзинка» – Шацькі озера.

Тому моя мета, як депутата обласної ради, докласти максимум зусиль щоб  розробити і втілити проєкти, які допомогли б розвитку середнього, малого та сімейного бізнесу.  Один із можливих, уже практично викладений під назвою «Центр олімпійської, паралімпійської підготовки та реабілітації людей з інвалідністю, учасників АТО/ООС у селі Залісся Шацького району». Місце розташування просто ідеальне: чудова природа, прекрасне Пулемецьке озеро, польський кордон за п’ять кілометрів, а білоруський – за два, поруч – чотири прикордонних пункти пропуску, – каже кандидат в депутати.

Він каже, що якщо втілити цей проєкт у життя, ми реально будемо мати єдиний й унікальний Центр в Україні, який включатиме фізкультурно-оздоровчий та реабілітаційний комплекси, комплекс для проживання та харчування, відкриті спортивні споруди та рекреаційну зону. Аналогів, де надають одразу спортивні та реабілітаційні послуги, нема навіть у Європі. 

Перелік усіх передбачених проєктом студій, тренувальних залів, спортивних майданчиків та басейну дозволить проводити достойну фізичну підготовку, тренування, оздоровлення та реабілітацію.

«Такий центр важливий не лише для підготовки та оздоровлення спортсменів, а й реабілітації осіб з інвалідністю та учасників АТО/ООС, що дуже актуально в наш час. Відкриття Центру – це нові робочі місця, які так потрібні цьому поліському регіону. І це не сезонна робота, а цілорічна!», – каже пан Віктор.

Одразу поліпшиться й туристична привабливість –  потягнуться гості не лише з України, а й наші сусіди. Тому однозначно це сприятиме розвитку інфраструктури та малого бізнесу.

Центр, безумовно, вплине на імідж регіону. Як Карпати славляться своїми горами, так волинське Полісся – лісовими озерами. Тому не використати такий шанс задля розвитку регіону, а, отже, людей, котрі тут проживають, вважаю ганьбою.

Переконаний, що разом з вами, шановні виборці, мою ініціативу, яку вже виношую більше року, ми втілимо у життя. Розумію, що треба докласти чимало зусиль, треба проявити велику наполегливість, проте вірю, що зумію довести справу до кінця, як це робив і раніше. Можливо, ті проекти, які вдалося вже реалізувати, не були настільки об’ємними, проте вони багато чому навчили. Як кажуть, досвід є. Втілювати будь-які проєкти, розв'язувати різні проблеми набагато легше із депутатським мандатом. Так було і так буде завжди. Це теж одна із причин, яка підштовхнула мене до участі в цій передвиборчій боротьбі. Виграю я – виграємо ми усі. Ваша довіра – це моя праця та відповідальність! – каже  Віктор Галан-Ващук

 

Довідково:

Віктор Галан-Влащук народився 18 серпня 1987 року в місті Луцьку.

Навчання:

  • Луцький педагогічний коледж; 
  • Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича; 
  • Академія рекреаційних технологій (правознавство);
  • Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки (аспірантура).

Праця: 

  • провідний спеціаліст Волинського обласного управління з фізичного виховання та спорту; 
  • інструктор-методист, заступник директора Луцької ДЮСШ обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»;
  • заступник директора Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
  • З 2016 року по даний час – начальник Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».


 

Коментарі
05 Жовтня 2020, 03:46
Віримо у ваші добрі наміри!
08 Жовтня 2020, 14:12
Я сам ветеран АТО і чув за вас хороші відгуки, зараз хлопці їздять в с. Сянки Львівської області, а хотілося щоб було внас на Волині
Коментар
27/11/2021 П'ятниця
26.11.2021
25.11.2021