Працівниця відділення зв'язку у Світязі відмовилася обслуговувати клієнтку

02 Жовтня 2020, 16:23
10109

До редакції звернулася уродженка Світязя з проханням опублікувати відео, на якому видно, що працівниця Укрпошти відмовилася обслуговувати її.

 Жінка розповіла, через що виник конфлікт. Зранку працівниця установи запізнилася на роботу і людям, які очікували сказала, що обслуговувати людей поки не буде, бо має інші справи. За словами світязянки, після цього виник скандал. Працівниця пошти сказала, що не буде обслуговувати через те, що клієнтка образила її.

«Рівень обслуговування 21 століття. Укртелеком, начальниця відділення зв'язку села Світязь, щоб не обслуговувати клієнта, пообзивала, поображала, вирвала з рук телефон з відео та силоміць виштовхала за двері клієнтку, яка просто прийшла заплатити за інтернет. А де етика поведінки на робочому місці, або просто людяність? Не знаєте, що це таке? Кому ж вигідно приймати на таку посаду людину без освіти та фаху? За 20 років інженерного стажу зустріла таке хамство тільки на батьківщині. Дякую, що без матюків. І як донести, що поводити себе так соромно?! А ще можна заробити адмінправопорушення,» - йдеться у зверненні.

Згодом начальниця відділення зв'язку викликала поліцію та заявниця каже, що не дочекалася приїзду поліцаїв, бо не хотіла слухати далі образи у свою адресу.


Коментарі
02 Жовтня 2020, 21:08
Я на боці працівниці. Так вона запізнилася, так була не права коли відмовилась обслуговувати(хоча, що дійсно там трапилось нам не відомо), але дії "клієнтки" ні в які рамки не лізуть. Там відразу видно по відео яке ставлення в неї до працівниці.
02 Жовтня 2020, 21:30
Плюнути в лице даїшніку і потім включити камеру, а потім ще й шантажувати? Хіба це по-українськи? По голосу і акценту чіпляється до працівниці якась галицька рогулька. І явно не з метою справедливості.
02 Жовтня 2020, 21:40
Працівниця дійсно не права, хай би обслужила і всьо, а не роздула картіну і поліцію впутала
02 Жовтня 2020, 21:41
інтриги, скандали, розслідування
02 Жовтня 2020, 21:42
Та всі знають яка вона на роботі
02 Жовтня 2020, 22:10
Працівник працює на робочому місці, а до чого це відео? Це доказ того, що в нас хамовиті клієнти, ображають працівників. Не розумію редакторів Шацьк район, для чого друкувати такі дописи безглузді? Для рейтингів? Замість того, щоб підтримати працівника, в якого багато роботи на поштовому відділенні, пишуть голослівні заголовки. Тут треба міліцію викликати і притягнути до відповідальності за некоректне відношення до працівника пошти!
02 Жовтня 2020, 22:47
Схоже на заказуху.
03 Жовтня 2020, 00:02
Мабуть до вподоби Голядинцю Василю Володимировичу займатися такими брудними справами)))))))))) Цікаво, Які у Вас дружні відносини з автором відео Зубчиковою Любою?)))))
03 Жовтня 2020, 00:15
А Голядинець до чого тут???
03 Жовтня 2020, 00:49
Ти мабуть перегрівся, чи просто дурний (на рахунок Голядинця В.В.). В чому смисл йому таким займатись ?
03 Жовтня 2020, 00:50
Це вже не вперше!!! Я також потрапила в таку ситуацію, але я майже сама простояла 40 хвилин поки вона по спілкувалась по телефону... Та ще до того всього вона на мене накричала, що я їй заважають розмовляти!!! У робочий час коли вона мала б обслуговувати... І це таке часто відбувається!!! Молодці, що заявили про це можливо прриймуться якісь міри!!!
03 Жовтня 2020, 02:01
А ви знаєте, яка заробітна плата на поштовому відділенні? Таку зарплату в Світязі можна заробити за 1 день...Невже Світязьким людям буде легше, коли працівниця розрахується? Чомусь довго на цій роботі ніхто не затримувався? Якщо не вмієте цінувати людей, те й маєте, що маєте....
03 Жовтня 2020, 03:09
Добре говорити тим хто не був на цій пошті ...мені за тиждень прийшлось іти туди 5 разів і то при тому що пошта працює 3 дні на тиждень ...то вона пошту отримує з 11:30 до 15 приходиш після 15 вже нікого немає ...і обідно навіть не за себе , а затих стареньких які туди шкутильгають і ще сидять там по годині , бо вона дуже занята ... говорячи по телефоні ..де більше грибів ,яких більше ...
03 Жовтня 2020, 03:14
Цікаво хто поставив цю особу на таку відповідальну роботу!? Невже забули як вона ображала людей на базі верхолаза? Вона нагла , тупа скандалістка , набрала землі і перепродає . Загнала в гроб рідного брата і далі хамить! Не місце такій бид.... ті на пошті!
03 Жовтня 2020, 10:54
Це вже не вперше, я також потрапляла в такі ситуації) як не збори, то черги кілометрові, то прийом пошти, то ще щось. Люди по декілька раз приходять,щоб зробити платіж) ми всі розраховуємо час, а не чекати по декілька годин, щоб зробити платіж або забрати посилку)
03 Жовтня 2020, 14:22
Гнати такого робітника поганою мітлою взатриший!!!!
04 Жовтня 2020, 02:00
Який сільський голова,такий і порядок в селі