На посаду голови Шацької громади балотується три кандидати

28 Вересня 2020, 17:45
6636

Шацька селищна територіальна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів на посаду Шацького селищного голови. 

Про це повідомляють у ТВК.

Читайте також: Вибори і коронавірус: як голосуватимуть українці під час пандемії

За посаду керівника Шацької ОТГ у виборчих перегонах візьмуть участь:

  • Сергій Сидорук – самовисуванець,
  • Сергій Карпук –  кандидат від партії «ЗА МАЙБУТНЄ»,
  • Сацюк Неля – кандидатка від партії «Європейська Солідарність».

Шачани зможуть обрати голову на виборах 25 жовтня.

Читайте також: Облрада розподілила кошти на проведення місцевих виборів на Волині

 

 

Коментарі
28 Вересня 2020, 21:14
Останнім двом не вірю.
28 Вересня 2020, 23:24
За Сидорука !!!
28 Вересня 2020, 23:40
Карпук нормальний буде
29 Вересня 2020, 00:17
Сидорук і Сацючка більш вірю, але Сидорук більш компетентний!
29 Вересня 2020, 00:53
В чому компетентний? в самогоноварінні?
29 Вересня 2020, 02:19
Це напевно пише хтось з двох інших зі списка:)
29 Вересня 2020, 17:28
Як виборець не бачу гідного претендента, який би представляв наш район, лідера громади, з явними організаторськими здібностями та енергією на таку важливу посаду. Так і будем жити, по регламенту. А потрібен прорив, крок вперед, треба ж розвиватися!!! Я розчарований!
29 Вересня 2020, 18:32
Сидорук як був земельником 'понароблював' людям такого,що досі через суди вирішують. Карпук згадує про народ тільки перед виборами, безініціативний. Про Сацюк взагалі нічого не чути, тому роблю висновок, що якщо зараз нічого не зробила, то і потім буде так само! Нема за кого голосувати. Віннічук за той невеликий час коли був, хоч трохи зробив, а далі все знов стало як було.
30 Вересня 2020, 20:23
Житель Шацька , ви мабуть ще з " радянських часів", коли не чули про Сацюк? Організатор вона чудовий, людина чесна і справедлива. Єдине - без досвіду в політиці. Щодо Сидорука , звичайно, він. Ну а Карпук це " голова", якою керує інша " шия". Вибір за нами. Вперед. Міркуйте.
30 Вересня 2020, 22:40
Тож шия не балотується на голову))))
01 Жовтня 2020, 00:24
Порядні люди не хочуть іти у сьогочасну повністю корумповану владу,бо мусово бути у схемах. Інакше з'їдять або підставлять.