Пляж озера Світязь хочуть незаконно взяти в оренду

09 Травня 2017, 08:25
7391

Бізнесові структури хочуть всупереч закону взяти в оренду пляж озера Світязь та інші рекреаційні території.

Таку інформацію на черговій сесії Шацької районної ради озвучив депутат, голова постійної комісії з питань екології Олександр Наумич.

Зі слів обранця громади, факти перед тим прозвучали на засіданні постійної комісії Шацької районної ради, достовірність інформації підтвердив Микола Цвид, Світязький сільський голова, та Володимир Захарко, директор Шацького національного природного парку.

Певні бізнесові структури хочуть взяти в оренду пляж озера Світязь та інші привабливі рекреаційні землі, що входять в територію природно-заповідного фонду ШНПП, і провадити там комерційну діяльність, що суворо забороняється законом.

На засіданні сесії взяли інформацію до уваги та пообіцяли вивчити питання більш детально. 

Зі слів інсайдера нам стало відомо, що намагання чинити опір такому беззаконню стало причиною тиску на керівника Шацького національного природного парку, якому погрожують звільненням.

Коментарі
09 Травня 2017, 12:26
На жаль так і зроблять, їм плювати на закони і на нас з Вами. В супереч Закону взяли в "оренду" тобто прихватизували майже половину земель Ківерцівського наіонального природного парку " Цуманська пуща" і що, де прокурватура - а вона в долі, як і "губернатор" і голова облради
09 Травня 2017, 15:35
<p>Ясно, хто це все крутить .<br /> Якщо люди місцеві неодумаються і дружно не перекриють кисень всіляким продажним депутатам села і .<br /> Біда буде, кров полиється рікою.<br /> Землі вже треба вертати людям назад, а її Веселик вже давно продав немісцевим.</p>
09 Травня 2017, 17:41
А ВЛАДА РАЙОННА ЩО ЗБОКУ А МОЖЕ ЦЕ З ЇХ ПОДАЧІ І РОБИТЬСЯ?
09 Травня 2017, 19:12
Без Гунчика тут не обійшлося..
09 Травня 2017, 20:17
Нічого-нічого, скоро такі факти про бізнес Захарка з родиною повилазять...
09 Травня 2017, 22:46
захарка на палю
10 Травня 2017, 00:49
цвид бочку котить бо прийшла контора яка начхала на його а маючи тринадцять земельних ділянок особливо не повиступаєш от і вся правда
10 Травня 2017, 00:52
ГУНЧИК МОЖЕ ПРО ЦЕ І НЕ ЗНАЄ В НЬОГО СВОЇ ПРОБЛЕМИ А МІСЦЕВІ ВОЖДІ ТО УЧАСТВУЮТЬ ТОЧНО І НІЩО ЇХ НЕ ЗУПИНИТЬ ГРОШІ НАЙДОРОЖЧЕ ЗА ВАСЕ А ПРО ПРЕСТИЖ ПОСАД ДОВІРЯ ЛЮДЕЙ НІХТО І НЕ ДУМАЄ ПРИХОДЯТЬ НА РІК І ВСЕ ОЦЕ ТАК ВЛАДА І СОЛІДАРНІСТЬ
10 Травня 2017, 00:53
Якщо Захарко та Цвид це підтвердили на сесії то вони не в темі , хоча 100 % знають хто це мутить , але мовчать тому будуть стрілочниками.
10 Травня 2017, 03:31
Молодець, Володимир! Тримайся, та відстоюй наші права та захищай перлину Волині від тих жидів..
10 Травня 2017, 12:23
мутить найда - цей сірий кординал ніяк незаспокоіться !
10 Травня 2017, 13:57
<p>Шаную вашу роботу, але ви подали однобоко цього разу. Не в оренді пляжу питання, а в тому, щоб під налагодженими схемами земля почала горіти і він захищається. Візьміть будь ласка альтернативну точку зору в районній раді</p>
10 Травня 2017, 15:14
Хочуть?! Возьмуть!!! в нашій країні парадокс всі все знають і ніхто нічого зробити не може!!! 7 КОЛОНН!!!
10 Травня 2017, 20:34
А МОЖЕ НЕХАЙ ОФІЦІЙНО ВИСТУПИТЬ ГОЛОВАРДА ГОЛОВА РАЙОННОЇ РАДИ І ДИРЕКТОР ШНПП І ПОЧУЄМО ПРАВДУ ВІД УСІХ ТРЬОХ БО ТУТ МІНІМУМ ДВОЄ ЛЮДЕЙ ЗАДІЯГІ У СХЕМІ
11 Травня 2017, 11:29
захарко не виступить публічно вже на пенсії а побоїться
11 Травня 2017, 20:56
u
11 Травня 2017, 20:57
ВОЛОДИМИР ВИСТУПИТЬ НЕ ВИСТУПИТЬ, АЛЕ ПОЗИЦІЇ НЕ ЗДАСТЬ ХОЧА НА НЬОГО З УСІХ СТОРІН ЧИНИТЬСЯ ТИСК,ПОГРОЗИ ЗВІЛЬНЕННЯМ,НАКЛЕПИ ЗАРАЗ НА ДАНИЙ МОМЕНТ В ШНПП ПРИЇХАЛА З КИЄВА З АГЕНСТВА ПЕРЕВІРКА, А ЗАПРОСИВ ЇЇ ГОЛОВА РДА (ГОЛЯДИНЕЦЬ) ПОСІПАКА ТА ЗАПРОДАНЕЦЬ ЯКИЙ ГОВОРИТЬ ЩО розвиватиме туризм...ЛЮДИ ЗАДУМАЙТЕСЬ...<br/>ВОЛОДИМИР ТРИМАЙСЯ!!!
11 Травня 2017, 22:06
ВИЛАМУЮТЬ РУКИ ЗАХАРКУ І ВИЛАМАЮТЬ А ЦВИДУ М ЗГАДАЮТЬ 13 ЗЕМЕЛЬНИХ ДЛЯНОК І СПОСІБ ЇХ ОТРИМАННЯ І ВІН ПРОМОВЧИТЬ А ГОЛОВА РДА ЗРОБИВ ПОГАНУ РІЧ НАШЕ ТРЕБА БЕРЕГТИ А НЕ ДЕРИБАНИТИ
12 Травня 2017, 11:51
регіонал голядинець зачищає район від демократів хоч і захарко слабенький демократ але поки був безробітним то виступав проти януковичів шацького району
13 Травня 2017, 00:49
діяльність голядинця віталіка хай перевірять а не захарка там буде цікавіше
13 Травня 2017, 01:14
Задрав ти з 13- ,має ділянками.Поможи В.В. відбити пляж, потім пиши. З.В.В- Шацьк з Вами.
13 Травня 2017, 03:23
Захарко тримайся!
14 Травня 2017, 16:49
Так ніхо нерозуміє що відбувається в районі чи що, чи ніхто нехоче написати все по суті.<br/>Голядинця пригрів Н. Петро &quot; НЕСТЕР ХАУС&quot;. ( кормиться він з цієї кормушки наш хлопець з міцною щелепою). От і хоче хозяїн васька, взяти пляж в оренду (типу). <br/>І присують всіх в Світязі. Веселик і Захарко правда також підкормлюються з цієїж кормушки, але прекрасно розуміють шо буде їм пипка якшо прогнуться перед Н-ком, Петром. Хоть кожен раз носять петі ковбаску пальцом пхану. <br/>А П. думав побухає раз другий з місцевими вельможами і все порішає. Та нетут воно так сталось. <br/>Люди думайте і гуртуйтеся. Вас обкрадають під самим носом. Озеро спільне такщо захищати нам треба його гуртом. <br/>Ганьба продажним мудакам району, яких цікавить тільки гроші (за мізерністью мозгів і самосвідомості про існування кожного з нас на цій землі).<br/>СЛАВА УКРАЇНІ-ГЕРОЯМ СЛАВА