«Фіолетові» списки. Хто і куди йде від партії «ЗА Майбутнє» на Волині

24 Вересня 2020, 21:31
3698

Волинська партія «ЗА Майбутнє» затвердила списки до рад різних рівнів на вибори 25 жовтня та кандидатів на посади керівників органів місцевого самоврядування. Таким чином розвінчали одну з головних інтриг вересня на Волині: хто з краян піде на вибори у команді новостореної політичної сили Ігоря Палиці.

Сенсацій не сталося. У луцькій «Просвіті», де 18 вересня і провели партійні загальні збори, були знайомі медійникам обличчя. У списках – аналогічно. Як і прогнозували політологи та експерти, серед претендентів на депутатські місця – усі 5 народних депутатів від Волині. А от місця розташувалися цікаво…

18-та година 18 вересня. За кілька хвилин до початку в «Просвіті» з’являється одна з лідерів партії та керівниця облосередку Ірина Констанкевич. З цікавого: у фіолетовому піджаку, в тон партійним барвам. Тут же і без кількох хвилин кандидат на посаду мера Луцька Ігор Поліщук. Поруч із ним місце у залі будинку культури займає бізнесмен Андрій Разумовський. Серед присутніх – депутат Луцькради Євгеній Ткачук, його колеги і укропівці з Луцькради Микола Дендібєрін, Борис Смаль, Петро Бойко, Сергій Савчук, Юлія Дацюк, Тетяна Янчук та інші. Окремі депутати обласної ради, партійці.


 

На вибори 25 жовтня ця політична сила на Волині делегувала 1600 кандидатів.

«Загалом у нас 57 списків, це якщо говорити про територіальні списки. Щодо голів, то ми запропонували кандидатів на усі виборні посади. Це дуже серйозне представництво», - зазначила Ірина Констанкевич.

«Раді були бачити» в партії людей, «позаду яких є реалізовані справи», каже Констанкевич. Прийняли до лав і молодь, в надії, що вони складуть «запас до наступних виборів». Витримала партія і 40-відсоткову гендерну квоту, має рівно 40% жінок.

Після оргмоментів, обрання лічильної комісії приступають до головного. У президії на сцені, за столом, біля підніжжя якого букет білих та фіолетових квітів, - член ради облосередку партії «ЗА Майбутнє» Орест Маховський, Ірина Констанкевич та депутат Луцькради Борис Смаль.

Зачитала прізвища народна депутатка Ірина Констанкевич. Вона  назвала усіх тих, чиї імена прозвучали цього дня, «великою армією».

«Ми зараз формуємо цей потужний авангард для великої роботи, яка чекатиме нас після виборів 25 жовтня», - зазначила Ірина Мирославівна.


 

Кандидати у депутати Волинської обласної ради:

 1. Палиця Ігор
 2. Горавська Ірина
 3. Козак Віктор
 4. Матвійчук Ярослав
 5. Філіпчук Оксана
 6. Маховський Орест
 7. Недопад Григорій
 8. Крецу Світлана
 9. Кошельник Валентин
 10. Панасюк Людмила
 11. Гусак Богдан
 12. Якимчук Мирослава
 13. Степюк Валентина
 14. Киричик Іван
 15. Микитюк Роман
 16. Разумовський Андрій
 17. Майко Галина
 18. Бусько Анатолій
 19. Романюк Валентина
 20. Бащук Володимир
 21. Вахович Ірина
 22. Сиротюк Юрій
 23. Бугайчук Оксана
 24. Бондар Володимир
 25. Бущук Микола
 26. Харченко Юрій
 27. Павлович Григорій
 28. Філюк Анатолій
 29. Духневич Лариса
 30. Лісова Алла
 31. Селівончик Тетяна
 32. Лех Ігор
 33. Турак Андрій
 34. Цьось Анатолій
 35. Сахарчук Оксана
 36. Імберовський Михайло
 37. Романюк Надія
 38. Івахів Степан
 39. Констанкевич Ірина
 40. Гузь Ігор
 41. Рубльов Вячеслав
 42. Яренчук Володимир
 43. Ройко Юрій
 44. Тимощук Людмила
 45. Ліпич Любов
 46. Малімон Юрій
 47. Дудар Олександр
 48. Бокоч Андрій
 49. Віслогузова Наталія
 50. Терещенко Ніна
 51. Чуль Віта
 52. Заремба Віталій
 53. Тарасюк Віталій
 54. Тиводар Олександр
 55. Лєщинська Оксана
 56. Яриніч Валентина
 57. Недищук Євгеній
 58. Оніщук Микола
 59. Безверхий Володимир
 60. Майборода Вікторія
 61. Царик Ольга
 62. Скопюк Михайло
 63. Федончук Галина
 64. Троцюк Роман   


 

В територіальних округах списки до облради виглядають так: округ №1 – Недопад Григорій, Якимчук Мирослава, Малімон Юрій, Вахович Ірина, Пастрик Тетяна, Маховський Орест, Майборода Вікторія; округ №2 – Разумовський Андрій, Тиводар Олександр, Горавська Ірина, Цьось Анатолій, Духневич Лариса, Дудар Олександр, Лєщинська Оксана; округ №3 – Лех Ігор, Гусак Богдан, Панасюк Людмила, Ройко Юрій, Тимощук Людмила, Заремба Віталій, Бугайчук Оксана; округ №4 – Рубльов Вячеслав, Філіпчук Оксана, Харченко Юрій, Майко Галина, Турак Андрій, Безверхий Володимир, Ліпич Любов; округ №5 – Гузь Ігор, Бокоч Андрій, Сиротюк Юрій, Степюк Валентина, Романюк Валентина, Матвійчук Ярослав, Кошельник Валентин, Лісова Алла, Сахарчук Оксана, Недищук Євгеній, Скопюк Михайло; округ №6 – Бондар Володимир, Імберовський Михайло, Крецу Світлана, Тарасюк Віталій, Романюк Надія, Оніщук Микола, Яриніч Валентина, Бащук Володимир, Федончук Галина; округ №7 – Івахів Степан, Козак Віктор, Селівончик Тетяна, Яренчук Володимир, Віслогузова Наталія, Троцюк Роман, Чуль Віта, Микитюк Роман; округ №8 – Ірина Констанкевич, Киричик Іван, Бусько Анатолй, Бущук Микола, Царик Ольга, Філюк Анатолій, Терещенко Ніна.

Кандидатами на посади мерів стали: Луцька – Ігор Поліщук, Ковеля – Ігор Чайка, Володимира-Волинського – Ігор Пальонка, Нововолинська – Борис Карпус.

Усі рішення на зборах приймали одностайно. 


 

Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
Афіша
 • Сьогодні
 • Завтра
 • Незабаром