Літераторки з Шацького району серед переможців першого етапу підготовки альманаху молодих авторів України

20 Вересня 2020, 12:27
3322

Перший етап підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів від «Кабінету молодого автора НСПУ» та видавництва «Золота пектораль» завершено

Літстудійці «Серпанку» Шацького БДЮТ  – у шорт-листі першого етапу підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів України.

Вихованки літературної студії «Серпанок» Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості (керівниця Ніна Корець) потрапили до шорт-листа першого етапу підготовки всеукраїнського альманаху молодих авторів України. Це Наталія Цюпящук із села Положеве та  шачанка Ангеліна Зубач, які мають чисельні всеукраїнські та обласні перемоги. У списку поряд з іменами дівчат є навіть члени журі, які оцінювали їх на конкурсах.

Поетичний альманах «Кабінету молодого автора Національної спілки письменників України» вийде за підтримки видавництва «Золота пектораль». Із-поміж майже 350 авторських добірок поезії обрано ті, які будуть залучені до подальшої роботи. Тобто у книзі будуть представлені найкращі поезії (від 1-ї до 7-ми від кожного учасника) авторів, які пройдуть у фінал. Зараз ці імена представлені у шорт-листі. Це  ще не фінальний перелік авторів, а імена тих, хто потрапив у другий етап відбору. Більшість із них до збірки увійде, –  повідомила Юлія Бережко-Камінська, секретарка НСПУ по роботі з молодими авторами.

2

 

Коментар
16/06/2024 Субота
15.06.2024
14.06.2024