Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Об'єднання двох відділень, придбання нового обладнання, нові спеціалісти - плани Шацької районної лікарні на 2 роки

13:50 15.09.2020
1367

Шацька районна лікарня затвердила перспективний план розвитку. Це, найперше необхідно для залучення додаткових коштів для лікарні.

Про це стало відомо під час сесії Шацької районної ради, яка відбулася 10 вересня.

Як розповіла Світлана Крецу, директорка КНП «Шацька районна лікарня Шацької районної ради», минулого року лікарня фінансувалася з медичної субвенції, а з 1 квітня фінансування тепер відбувається відповідно до надаваних лікарнею пакетів послуг.
В 2020 році фінансування Шацької лікарні зменшилося на 1 мільйон гривень.

Тому, Національна служба здоров'я запропонувала маленьким лікарням укласти договір на перехідне фінансування. Обов’язковою умовою є затвердження плану розвитку підприємства.

План економічної та медичної діяльності до 2022 року комунального некомерційного підприємства складено відповідно до нової типової форми Міністерства охорони здоров'я, затвердженої в липні цього року.

План діяльності медзакладу повинен передбачити організаційно-управлінські дії, фінансово-економічну діяльність, управління якістю надання медичних послуг та інше.Окрім того, необхідно показати не лише заходи, а й дату, до яких буде реалізовано їх. В разі не виконання вимог – лікарню оштрафують .

Так, в Шацькій лікарні планують удосконалити правління шляхом об'єднання терапевтичного та педіатричного відділень, тобто зміниться лише завідувач, а обидва відділення працюватимуть і далі.

Цьогоріч хочуть завершити комп’ютеризацію усіх структурних підрозділів. Для інформування населення щодо змін, які відбуваються в галузі медицини планують запустити уже цього кварталу сайт лікарні.

Також закуплять нове обладнання для лікарні: цифровий рентгенодіагностичний комплекс, новий сучасний УЗД-апарат, кисневий концентратор високого тиску. За планом, розширять надання послуг за різними спеціальностями: з 2021 року працюватиме дитячий лор, дитячий психіатр,дитячий травматолог і дитячий хірург.

За 2 роки в лікарні проведуть заходи енергозбереження, встановлять терморегулятори на систему опалення. Є плани й придбати інформаційно-цифровий стенд для інформування відвідувачів.

До 2022 року лікарня буде покрито мережею вай-фай з вільним доступом для пацієнтів до мережі Інтернет.
Всі ці плани Шацькій районній лікарні необхідно втілити до 2022 року.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
30 вересня
Вчора
28.09.2020
27.09.2020
26.09.2020
25.09.2020
24.09.2020